Об установлении единых ставок фиксированного налога по Енбекшиказахскому району
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 февраля 2017 года № 12-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 марта 2017 года № 4123. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23 февраля 2018 года № 24-10
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.02.2018 № 24-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Еңбекшіқазақ ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 ақпандағы № 12-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 10 наурызда № 4123 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 24-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.02.2018 № 24-10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Енбекшиказахского районасогласно приложению к настоящему решению.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Еңбекшіқазақ ауданының аумағындажүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық мөлшерлемелер шегінде бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу решение Енбекшиказахского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2014-2016 годы по Енбекшиказахскому району" от 07 октября 2013 года № 21-7 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2459, опубликован в газете "Енбекшиказах" 29 ноября 2013 года, 20 декабря 2013 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Джелдикбаеву Айкерим Алчиновну и на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".

2. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2014-2016 жылдарға белгілеу туралы" 2013 жылғы 7 қазандағы № 21-7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2459 тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2013 жылдың 29 қарашасында, 2013 жылдың 20 желтоқсанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға және аудандық мәслихаттың "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М.Демесинов
Секретарь районного маслихата Б.Ахметов
Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "9" февраля 2017 года № 12-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Енбекшиказахскому району"
Размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Енбекшиказахского района
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
4

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессиясы төрағасы М.Демесинов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Б.Ахметов
"Еңбекшіқазақ ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017жылғы 9 ақпандағы № 12-3 шешіміне қосымша
Қызметін Еңбекшіқазақ ауданының аумағындажүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері
Рет
Салық салу объектісінің атауы
Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері(айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
1.
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
2
2.
Бiреуденартық ойыншылардың қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3.
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
2
4.
Ойын жолы
5
5.
Карт
2
6.
Бильярд үстелі
4