О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года №31 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 29 мая 2017 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 июня 2017 года № 5881
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года № 31 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4910, опубликовано 18 марта 2015 года в газете “Жалагаш жаршысы” и 30 марта 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев
“СОГЛАСОВАНО”
Председатель Жалагашской
районной избирательной
комиссии _________ С.Алиев
29 мая 2017 год
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 29 мая 2017 года № 103
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 2 марта 2015 года № 31
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
2
3
1
поселок Жалагаш
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Дом культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков”, расположенного по адресу улица Желтоксан №7
2
поселок Жалагаш
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия “Жалагашская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой” управления здравоохранения Кызылординской области, расположенного по адресу улица К.Мырзалиева №73
3
поселок Жалагаш
Возле рынка Адилет, расположенного по адресу улица Абая №42
4
поселок Жалагаш

“Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы №31 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 103 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 5881 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 31 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4910 болып тіркелген, 2015 жылы 18 наурызда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2015 жылы 30 наурызда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев
“КЕЛІСІЛДІ”
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ С.Әлиев
29 мамыр 2017 жыл
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 29 мамырдағы
№ 103 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 2 наурыздағы
№ 31 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атау
Орналасқан жері
1
2
3
1
Жалағаш кенті
Желтоқсан көшесі №7 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қонысбек Қазантаев атындағы Мәдениет үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жаны
2
Жалағаш кенті
К.Мырзалиев көшесі №73 мекен-жайда орналасқан Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының “Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жалағаш аудандық орталық ауруханасы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
3
Жалағаш кенті
Абай көшесі №42 мекен-жайда орналасқан Әділет базарының жаны
4
Жалағаш кенті

Перед зданием коммунального государственного учреждения “Средняя школа №202 имени Зейноллы Жаркынбаева Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица 50 лет Победы №20
5
поселок Жалагаш
Центральная площадь (южная сторона) по улице Желтоксана
6
поселок Жалагаш
Центральная площадь (восточная сторона) по улице Желтоксана
7
поселок Жалагаш
Перед зданием коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия №31 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Казбек би №40
8
поселок Жалагаш
Напротив здания комплекса “Ай-ару”, по улице 50 лет Победы
9
Село Аксу сельского округа Аксу
Перед зданием коммунального государственного учреждения “Средняя школа №116 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Т.Елеусинова №14
10
Село М.Шаменова сельского округа М.Шаменова
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры М.Шаменова аппарата акима сельского округа М.Шаменова”, расположенного по адресу улица Бухарбай батыра №6
11
Село Каракеткен сельского округа Каракеткен
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Каракеткен аппарата акима сельского округа Каракеткен”, расположенного по адресу улица Игилик №8
12
Село Далдабай сельского округа Каракеткен
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Далдабай аппарата акима сельского округа Каракеткен, расположенного по адресу улица Далдабай №22
13
Село Бухарбай батыр сельского округа Бухарбай батыр
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Бухарбай батыра аппарата акима сельского округа Бухарбай батыра”, расположенного по адресу улица Бухарбай батыра №21
14
Село Аккум сельского округа Аккум
Перед зданием коммунального государственного учреждения “Средняя школа №38 имени Алдаберген Бисенова Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Бейбитшилик №31
15
Село Тан сельского округа Тан
Перед зданием коммунального государственного учреждения “Аппарата акима сельского округа Тан” Жалагашского районного акимата, расположенного по адресу улица Орынбай жырау №5
16
Село Жана коныс сельского округа Тан
Перед зданием врачебного пункта расположенного по адресу улица Жана коныс №17
17
Село Енбек сельского округа Енбек
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Аккошкар аппарата акима сельского округа Енбек”, расположенного по адресу улица Т.Дауытбаева №5
18
Село Акарык сельского округа Аламесек

Жеңістің 50 жылдығы көшесі №20 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №202 Зейнолла Жарқынбаев атындағы орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
5
Жалағаш кенті
Желтоқсан көшесіндегі орталық алаң (оңтүстік жағы)
6
Жалағаш кенті
Желтоқсан көшесіндегі орталық алаң (солтүстік жағы)
7
Жалағаш кенті
Қазбек би көшесі №40 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №31 мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
8
Жалағаш кенті
Жеңістің 50 жылдығы көшесі бойындағы “Ай-ару” кешені ғимаратына қарама-қарсы
9
Ақсу ауылдық округінің Ақсу ауылы
Т.Елеусинов көшесі №14 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №116 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
10
М.Шәменов ауылдық округінің М.Шәменов ауылы
Бұқарбай батыр көшесі №6 мекен-жайда орналасқан “М.Шәменов ауылдық округі әкімі аппаратының М.Шәменов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
11
Қаракеткен ауылдық округінің Қаракеткен ауылы
Игілік көшесі №8 мекен-жайда орналасқан “Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Қаракеткен ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
12
Қаракеткен ауылдық округінің Далдабай ауылы
Далдабай көшесі №22 мекен-жайда орналасқан “Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Далдабай ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
13
Бұқарбай батыр ауылдық округінің Бұқарбай батыр ауылы
Бұқарбай батыр көшесі №21 мекен-жайда орналасқан “Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының Бұқарбай батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
14
Аққұм ауылдық округінің Аққұм ауылы
Бейбітшілік көшесі №31 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің Алдаберген Бисенов атындағы №38 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
15
Таң ауылдық округінің Таң ауылы
Орынбай жырау көшесі №5 мекен-жайда орналасқан Жалағаш ауданы әкімдігінің “Таң ауылдық округі әкімі аппараты” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
16
Таң ауылдық округінің Жаңа қоныс ауылы
Жаңа қоныс көшесі №17 мекен-жайда орналасқан дәрігерлік пункті ғимаратының алды
17
Еңбек ауылдық округінің Еңбек ауылы
Т.Дауытбаев көшесі №5 мекен-жайда орналасқан “Еңбек ауылдық округі әкімі аппаратының Аққошқар ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
18
Аламесек ауылдық округінің Ақарық ауылы

Перед зданием коммунального государственного учреждения “Средняя школа №124 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица К.Абишева №24
19
Село Жанадария сельского округа Жанадария
Перед зданием коммунального государственного учреждения “Средняя школа №203 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Достык №20
20
Село Мырзабай ахун сельского округа Мырзабай ахун
Перед зданием коммунального государственного учреждения “Средняя школа №122 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица А.Жургенбаева №28
21
Село Мадениет сельского округа Мадениет
Перед зданием коммунального государственного учреждения “Школа-лицей №32 имени Илияса Кабылова Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Мектеп №61
22
Село имени Темирбека Жургенова сельского округа Макпалкол
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Темирбека Жургенова аппарата акима сельского округа Макпалкол”, расположенного по адресу улица А.Оналбаева №38
23
Село Жанаталап сельского округа Жанаталап
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Жанаталап аппарата акима сельского округа Жанаталап”, расположенного по адресу улица А.Кожабаева №56
24
Село Аккыр сельского округа Аккыр

К.Әбішев көшесі №24 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №124 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
19
Жаңадария ауылдық округінің Жаңадария ауылы
Достық көшесі №20 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №203 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
20
Мырзабай ахун ауылдық округінің Мырзабай ахун ауылы
Ә.Жүргенбаев көшесі №28 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №122 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
21
Мәдениет ауылдық округінің Мәдениет ауылы
Мектеп көшесі №61 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №32 Ілияс Қабылов атындағы мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
22
Мақпалкөл ауылдық округінің Темірбек Жүргенов атындағы ауылы
Ә.Оңалбаев көшесі №38 мекен-жайда орналасқан “Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппаратының Темірбек Жүргенов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
23
Жаңаталап ауылдық округінің Жаңаталап ауылы
Ә.Қожабаев көшесі №56 мекен-жайда орналасқан “Жаңаталап ауылдық округі әкімі аппаратының Жаңаталап ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
24
Аққыр ауылдық округінің Аққыр ауылы

Перед зданием коммунального государственного учреждения “Средняя школа №188 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Н.Таспенова №4

Н.Таспенов көшесі №4 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №188 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды