О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 февраля 2017 года № 6833
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 10 февраля 2017 года
№ 65
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области от 2 декабря 2014 года № 599 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5240, опубликовано 30 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы").
2. Постановление акимата Костанайской области от 27 марта 2015 года № 109 "О внесении изменения в постановление акимата от 2 декабря 2014 года № 599 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5534, опубликовано 28 апреля 2015 года в газете "Қостанай таңы").
3. Постановление акимата Костанайской области от 29 февраля 2016 года № 96 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 2 декабря 2014 года № 599 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6225, опубликовано 4 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 65 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 ақпанда № 6833 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2017 жылғы ақпандағы
№ 65 қаулысына қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 599 "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5240 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 109 "Әкімдіктің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 599 "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5534 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
3. Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 96 "Әкімдіктің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 599 "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6225 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).