Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Экибастузе (без учета утилизации и переработки)
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 3 ноября 2017 года № 186/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2017 года № 5694. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 20 июня 2023 года № 28/4
Сноска. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 20.06.2023 № 28/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Экибастузе (без учета утилизации и переработки) согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам строительства, транспорта и жилищно-коммунального хозяйства.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Жусупаев
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению маслихата
города Экибастуза
от 3 ноября 2017 года № 186/22
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов
в городе Экибастузе (без учета утилизации и переработки)
№ п/п
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге/месяц
1
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей благоустроенных домовладений без учета налога на добавленную стоимость
1 житель

Екібастұз қаласындағы тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жаратуды және қайта өңдеуді есепке алмай) арналған тарифтерді бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 186/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қарашада № 5694 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 28/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 20.06.2023 № 28/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 404 бұйрығына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласындағы тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жаратуды және қайта өңдеуді есепке алмай) арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының құрылыс, көлік және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Жусупаев
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017 жылғы 3
қарашадағы № 186/22 шешіміне
қосымша
Екібастұз қаласындағы тұрмыстық қатты қалдықтарды
жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жаратуды
және қайта өңдеуді есепке алмай) арналған тарифтер
№ р/н
Атауы
Есептік бірлік
Бағасы теңгемен/айына
1
Тұрмысқа жайлы үйлердің тұрғындары үшін қосылған құн салығын есепке алмай тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 тұрғын

201,55
2
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей неблагоустроенных домовладений без учета налога на добавленную стоимость
1 житель
367,21
3
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для юридических лиц без учета платы за эмиссии в окружающую среду, без учета налога на добавленную стоимость
1 м3
1656,58
4
Тариф на захоронение твердых бытовых отходов для юридических лиц без учета платы за эмиссии в окружающую среду, без учета налога на добавленную стоимость
1 м3
303,81

201,55
2
Тұрмысқа жайсыз үйлердің тұрғындары үшін қосылған құн салығын есепке алмай тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 тұрғын
367,21
3
Заңды тұлғалар үшін қоршаған ортаға эмиссия төлемақысын есепке алмай, қосылған құн салығын есепке алмай, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 м3
1656,58
4
Заңды тұлғалар үшін қоршаған ортаға эмиссия төлемақысын есепке алмай, қосылған құн салығын есепке алмай тұрмыстық қатты қалдықтарды көмуге арналған тариф
1 м3
303,81