Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы на 2017-2019 годы
Решение ХХII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 6 октября 2017 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 октября 2017 года № 1413. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений в городе Алматы на 2017-2019 годы, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение XVI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2017 года № 102 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений, подлежащих субсидированию в городе Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1379, опубликованное 15 июня 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
3. Аппарату маслихата города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет ресурсе маслихата города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам труда, занятости и развитию транспорта маслихата города Алматы Р. Бадаеву.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XXII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
Н. Ниязова
Секретарь
маслихата города Алматы
VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению внеочередной
XXII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва

Алматы қаласында әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының 2017-2019 жылдарға арналған тізбесін айқындау туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІI сессиясының 2017 жылғы 6 қазандағы № 159 шешiмi. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 1413 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" заңдарына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласында әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының 2017-2019 жылдарға арналған тізбесі айқындалсын.
2. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVI сессиясының "Алматы қаласында субсидиялауға жататын әлеуметтiк маңызы бар автомобиль қатынастарының 2017-2019 жылдарға арналған тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 24 мамырдағы № 102 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1379 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы мәслихатының ресми интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының еңбек, жұмыспен қамту және көлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Р. Бадаеваға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс XXII сессиясының
төрайымы
Н. Ниязова
Алматы қаласы
мәслихатының
Қ. Қазанбаев
VI cайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезетен тыс
XXII сессиясының