Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 декабря 2017 года № 4451. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04 января 2023 № 1

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 4451 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 1 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04.01.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 июля 2016 года №14010) акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 04.01.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекiту туралы" 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшiн жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес (2016 жылғы 28 шілдеде №14010 Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области" принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов в соответствии с квотой.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шаралар қабылдасын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тастемиров
Приложение к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 392
Квота рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастеміров
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасы

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25.04.2019 № 111 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 02.04.2020 № 80 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Фактическая квота рабочих мест
Количество работающих инвалидов
Устанавливаемая квота рабочих мест
1
Коммунальное государственное учреждение "Елецкая средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
50
2%
1
0
1
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Айыртауская районная больница коммунального государственного учреждения Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
257
4%
10
9
1

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 25.04.2019 № 111 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы əкімдігінің 02.04.2020 № 80 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
№ п/п
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (қызметкерлердің тізімдік санының %)
Жұмыс орындарының нақты квотасы
Жұмыс істейтін мүгедектер саны
Жұмыс орындарына бекітілген квота
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Елецкий орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2%
1
0
1
2
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Айыртау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
257
4%
10
9
1