О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 мая 2017 года № 13/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 мая 2017 года № 4195
В соответствии со статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель
XIII сессии маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Ярош
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и
социальных программ
района Шал акына
Северо-Казахстанской области"
С. Андреев
12 мая 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
района Шал акына
Северо-Казахстанской области"
Е. Андреева
12 мая 2017 года
Приложение к решению маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 мая 2017 года № 13/4
Перечень некоторых решений маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области, подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 11/6 "О Правилах оказания жилищной помощи, малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе Шал акына" (опубликовано 1 февраля 2013 года в районной газете "Парыз", 1 февраля 2013 года в районной газете "Новатор", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2080).
2. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 июля 2013 года № 17/4 "О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 11/6 "О Правилах оказания жилищной помощи, малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе Шал акына" (опубликовано 16 августа 2013 года в районной газете "Парыз", 16 августа 2013 года в районной газете "Новатор", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2345).
3. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 октября 2013 года № 22/4 "О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо - Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 11/6 "О Правилах оказания жилищной помощи, малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе Шал акына" (опубликовано 29 ноября 2013 года в районной газете "Парыз", 29 ноября 2013 года в районной газете "Новатор", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2402).

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы № 13/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 4195 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының кейбір шешімдері осы шешімнің қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
XIII сессиясының төрағасы
Н. Ярош
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С. Андреев
2017 жылғы 12 мамыр
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Е. Андреева
2017 жылғы 12 мамыр
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы № 13/4 шешіміне қосымша
Күші жойылды деп тануға жататын Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Шал ақын ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/6 шешімі (2013 жылғы 1 ақпанда аудандық "Парыз" газетінде, 2013 жылғы 1 ақпанда аудандық "Новатор" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2080 болып тіркелді).
2. "Шал ақын ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің ережесі туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/6 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 17/4 шешімі (2013 жылғы 16 тамызда аудандық "Парыз" газетінде, 2013 жылғы 16 тамызда аудандық "Новатор" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2345 болып тіркелді).
3. "Шал ақын ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қазандағы № 22/4 шешімі (2013 жылғы 29 қарашада аудандық "Парыз" газетінде, 2013 жылғы 29 қарашада аудандық "Новатор" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2402 болып тіркелді).

4. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 40/2 "О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо - Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 11/6 "О Правилах оказания жилищной помощи, малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе Шал акына" (опубликовано 31 июля 2015 года в районной газете "Парыз", 31 июля 2015 года в районной газете "Новатор", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3322).

4. "Шал ақын ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 40/2 шешімі (2015 жылғы 31 шілдеде аудандық "Парыз" газетінде, 2015 жылғы 31 шілдеде аудандық "Новатор" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3322 болып тіркелді).