Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Шымкент
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 июня 2017 года № 17/156-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 июля 2017 года № 4162. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 3 апреля 2023 года № 2/16-VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 03.04.2023 № 2/16-VIII (вводится в действие с 01.05.2023).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированного в Реестре государстенной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Шымкент согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Е.Дарменов
Секретарь городского
маслихата Н.Бекназаров
Приложение
к решению Шымкентского
городского маслихата
от "28" июня 2017 года

Шымкент қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 маусымдағы № 17/156-6с шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 18 шілдеде № 4162 болып тiркелдi. Күші жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 2/16-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 03.04.2023 № 2/16-VIII шешiмiмен (01.05.2023 бастап күшiне енедi).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 тіркелген) сәйкес, Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Е. Дәрменов
Қалалық мәслихат
хатшысы Н. Бекназаров
Шымкент қалалық
мәслихатының 2017
жылғы "28" маусымдағы