Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Казыгуртского района
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 25 августа 2017 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 сентября 2017 года № 4211. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 24 декабря 2018 года № 186

Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 25 тамыздағы № 302 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 18 қыркүйекте № 4211 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 186 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 24.12.2018 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 24.12.2018 № 186 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата – анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата – анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

4. Признать утрашившим силу постановление акимата Казыгуртского района от 19 августа 2016 № 142 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Казыгуртского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3851, опубликованный 30 сентября 2016 года в газете "Казыгурт тынысы").

4. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 142 "Қазығұрт ауданы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3851 болып тіркелген, 2016 жылы 30 қырқүйекте "Қазығұрт тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Турсункулова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Т. Телгараев
Приложение 1
к постановлению
Акимата Казыгуртского
района от 25 августа
2017 года № 302
Перечень организаций Казыгуртского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Казыгуртского района
49
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Казыгуртского района"
98
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
204
2%
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
485
2%
Приложение 2
к постановлению
Акимата Казыгуртского
района от 25 августа
2017 года № 302
Перечень организаций Казыгуртского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Казыгуртского района
49
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Казыгуртского района"
98
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
204
2%
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
485
2%
Приложение 3
к постановлению
Акимата Казыгуртского
района от 25 августа
2017 года № 302
Перечень организаций Казыгуртского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Казыгуртского района
49
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Казыгуртского района"
98
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
204
2%
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
485
2%

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.Тұрсынқұловқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Т. Телғараев
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 25 тамыздағы
№ 302 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Қазығұрт ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт ауданының әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
49
2%
2.
"Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
98
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
204
2%
4.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
485
2%
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 25 тамыздағы
№ 302 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Қазығұрт ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт ауданының әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
49
2%
2.
"Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
98
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
204
2%
4.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
485
2%
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 25 тамыздағы
№ 302 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Қазығұрт ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт ауданының әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
49
2%
2.
"Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
98
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
204
2%
4.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
485
2%