О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 января 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 февраля 2017 года № 4684. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2017 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 10.04.2017 № 91 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года №3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2014 года №9987) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
2) норматив бюджетных субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах;
3) критерии и требования к поставщикам.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к данному постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральск принять необходимые меры для реализации данного постановления.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (С.Б.Нурмаганбетов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Утегулова А.К.

Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 10 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылдың 10 ақпанда № 4684 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 10.04.2017 № 91 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып және 2014 жылғы 19 қарашадағы №3-1/600 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 22 желтоқсанда №9987 тіркелді) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері;
2) шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған бюджеттік субсидиялар нормативі;
3) жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы қаулыны жүзеге асыру үшін қажетті шараларды қабылдасын.
4. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.Б.Нұрмағанбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А.К. Өтеғұловқа жүктелсін.

6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А.Кульгинов
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 23 января 2017 года № 10
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Скотоводство
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов

6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Көлгінов
2017 жылғы 23 қаңтардағы № 10
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Мал шаруашылығы
1.
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

19917
1195
Всего сумма
8721
Всего
3420611
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
кг – килограмм.
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 23 января 2017 года № 10
Норматив бюджетных субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий за 1 единицу, тенге
Скотоводство
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов
3414
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 23 января 2017 года № 10
Критерии и требования к поставщикам
Направление субсидирования
Критерии и требования
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
1. Наличие оригинала и копии договора по оказанию услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах.
2. Наличие справки-расчета затрат по оказанию услуг по искусственному осеменению одной головы маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах.
3. Наличие оригиналов и копии акта об осеменении и акта обследования осемененного маточного поголовья крупного рогатого скота.
4. Наличие оригинала и копии договора на приобретение семени у отечественного племенного центра (за исключением племенных центров).
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 23 января 2017 года № 10
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
Западно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 января 2016 года №14 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4262, опубликованное 20 февраля 2016 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 июня 2016 года №196 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 января 2016 года №14 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4468, опубликованное 15 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");

19917
1195
Барлық сомасы
8721
Барлығы
3420611
Ескерту: аббревиатураның толық жазылуы:
кг – килограмм.
2017 жылғы 23 қаңтардағы № 10
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған бюджеттік субсидиялар нормативі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Ірі қара мал шаруашылығы
1
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас
3414
2017 жылғы 23 қаңтардағы № 10
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар
Субсидиялау бағыттары
Өлшемдер мен талаптар
1.
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
1. Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегі шарттың түпнұсқасы мен көшірмесінің болуы.
2. Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегі шығындарды есептеу-анықтамасының болуы.
3. Ұрықтандырылған ірі қара малдың аналық мал басын ұрықтандыру туралы актінің және тексеру жүргізу актісінің түпнұсқалары мен көшірмелерінің болуы.
4. Отандық асылдандыру орталығынан (асылдандыру орталықтарын есепке алмағанда) ұрықты сатып алуға шарттың түпнұсқасы мен көшірмесінің болуы.
2017 жылғы 23 қаңтардағы № 10
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы №14 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4262 тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 маусымдағы №196 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы №14 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4468 тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы;

3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 октября 2016 года №315 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 января 2016 года №14 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4589, опубликованное 26 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қазандағы №315 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы №14 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4589 тіркелген, 2016 жылғы 26 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.