О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан и постановлений Правления Национального Банка Республики Казахстан
Совместные приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 147 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 24. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2018 года № 16565
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Министр финансов Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ и Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан и постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан согласно приложению к настоящим приказу и постановлению.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящих приказа и постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящих приказа и постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящих приказа и постановления на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящих приказа и постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящие приказ и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Министр финансов
Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
Республики Казахстан
_____________Б. Султанов
______________Д. Акишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 8 февраля 2018 года № 147
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 февраля 2018 года № 24
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан и постановлений Правления Национального Банка Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтары мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 147 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 24 бірлескен бұйрығы және қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 наурызда № 16565 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрі БҰЙЫРАДЫ және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы бұйрыққа және қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасы қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А. М. Теңгебаев) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты және қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық және қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде олардың қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты және қаулыны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық және қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық және қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің Төрағасы
____________ Д. Ақышев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 8 ақпандағы
№ 147 бұйрығына
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
20__ жылғы "__" _______
№ ___ қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтары мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасы қаулыларының күші жойылған тізбесі

1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5585, опубликованные 3 апреля 2009 года в газете "Юридическая газета" № 49 (1646)).
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 сентября 2010 года № 441 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 ноября 2010 года № 86 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6658, опубликованные 14 декабря 2010 года в газете "Казахстанская правда" № 338 (26399)).
3. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 573 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 291 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9055, опубликованные 30 января 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 173 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 61 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11289, опубликованные 23 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 июня 2016 года № 330 и постановление Национального Банка Республики Казахстан от 8 августа 2016 года № 172 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14247, опубликованные 3 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

1. "Өкiмдердің нысандарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5585 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірде "Заң газеті" газетінде № 49 (1646) жарияланған).
2. "Өкімдердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 6 қыркүйектегі № 441 бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 1 қарашадағы № 86 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6658 болып тіркелген, 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 338 (26399) "Казахстанская правда" газетінде жарияланған).
3. "Өкімдер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 573 бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 291 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9055 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Өкімдердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 173 бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 61 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11289 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. "Өкімдердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 330 бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 8 тамыздағы № 172 бірлескен бұйрығы және қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14247 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

6. Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 марта 2017 года № 198 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 апреля 2017 года № 67 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15205, опубликованные 14 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

6. "Өкімдердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 198 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 67 бірлескен бұйрығы және қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15205 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).