Об утверждении типового договора на создание электрической мощности с субъектами оптового рынка, включенными в Реестр групп лиц
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 511. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2018 года № 17977.
В соответствии с подпунктом 308) пункта 15 Положения о Министерстве энергетики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994, ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра энергетики РК от 25.11.2024 № 414 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый типовой договор на создание электрической мощности с субъектами оптового рынка, включенными в Реестр групп лиц.
2. Департаменту реализации государственной политики в области электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев
Утвержден
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 14 декабря 2018 года № 511
Типовой договор на создание электрической мощности с субъектами
оптового рынка, включенными в Реестр групп лиц
____________________________                               "__" ____________20 _____г.
(место заключения договора)                               (дата заключения договора)
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(наименование субъекта оптового рынка, включенного в Реестр групп лиц
(далее – Реестр), резидентство, дата создания, справка о регистрации,
дата и номер, кем зарегистрировано)
именуемое (-ый, -ая) в дальнейшем "Субъект" в лице
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О. лица, подписывающего договор)
действующего на основании
________________________________________________________________________________
(устава, положения, доверенности № ___ от "__"__________ 20 ___г.)
и ______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(уполномоченный государственный орган Республики Казахстан, осуществляющий
руководство в области электроэнергетики)
в лице __________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
именуемый в дальнейшем "Уполномоченный орган", заключили настоящий
Договор о нижеследующем.

Тұлғалар тобының тізіліміне енгізілген көтерме сауда нарығының субъектілерімен электр қуатын құруға үлгілік шартты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 511 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 17977 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 308) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 25.11.2024 № 414 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Тұлғалар тобының тізіліміне енгізілген көтерме сауда нарығының субъектілерімен электр қуатын құруға үлгілік шарт бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Қ. Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 511 бұйрығымен
бекітілген
Тұлғалар тобының тізіліміне енгізілген көтерме сауда нарығының субъектілерімен электр қуатын құруға үлгілік шарт
____________________________                        20 _____ж. "__" ____________
(шарт жасасу орны)                                          (шарт жасасу күні)
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(Тұлғалар тобының тізіліміне (бұдан әрі - тізбе) енгізілген көтерме сауда нарығы субъектісінің атауы, резиденттілік, құрылған күні, тіркеу туралы анықтама, күні мен нөмірі, кіммен тіркелді)
атынан, бұдан әрі "Субъект" деп аталатын,
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(шартқа қол қоятын адамның лауазымы, Т.А.Ә.)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(20 ___ж. № ___ "__"__________ жарғының, ереженің, сенімхаттың)
негізінде әрекет ететін
________________________________________________________________________________
және ___________________________________________________________________________
(электр энергетикасы саласында басшылықты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының уәкілетті мемлекеттік органы)
атынан _________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
бұдан әрі "Уәкілетті орган" деп аталатын, төмендегілер туралы осы Шартты жасасты.

Глава 1. Предмет договора
Субъект обязуется создать за счет собственных средств электрическую мощность, путем осуществления одного или нескольких из следующих действий:
1) строительство новой электрической мощности;
2) расширение собственной существующей электрической мощности;
3) реконструкция или модернизация собственной существующей электрической мощности, которая выбыла, либо подлежит выбытию в предстоящем семилетнем периоде.
_______________________________________________________________________________
(наименование объекта)
(далее - Энергетический комплекс) и ввести в эксплуатацию Энергетический комплекс в соответствии с проектной документацией, разработанной согласно требуемых технических, качественных и эксплуатационных характеристик генерирующих установок, вновь вводимых в эксплуатацию, строительным нормам и правилам (далее – СниП) и условиям настоящего Договора.
Глава 2. Сроки
1. Дата начала строительства (расширения, реконструкции, модернизации) Энергетического комплекса не позднее _____ дней после подписания настоящего Договора.
2. Дата ввода в эксплуатацию Энергетического комплекса: "___" ______ 20___г.
3. Срок продолжительности строительства (расширения, реконструкции, модернизации) Энергетического комплекса может быть изменен дополнительным соглашением Сторон.
Глава 3. Сумма договора
4. Стоимость строительства (расширения, реконструкции, модернизации) Энергетического комплекса Субъект определяет самостоятельно.
5. Порядок финансирования строительства (расширения, реконструкции, модернизации) Энергетического комплекса Субъект определяет самостоятельно.
Глава 4. Права и обязанности Субъекта
6. Субъект вправе:
1) вносить Уполномоченному органу предложения по всем вопросам строительства (расширения, реконструкции, модернизации) Энергетического комплекса;
2) заключать договоры с подрядными организациями на выполнение работ по настоящему Договору.
7. Субъект обязан:
1) при уступке прав требований третьему лицу по настоящему Договору предварительно получить письменное согласие Уполномоченного органа;
2) выполнить работы в соответствии с проектной документацией, СНиП в указанные в настоящем Договоре сроки;
3) в течение всего времени выполнения работ соблюдать требования законодательства Республики Казахстан об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности;
4) письменно информировать Уполномоченный орган в течение пяти рабочих дней о заключении договора подряда с подрядными организациями. В информации должны излагаться предмет договора подряда, наименование и адрес подрядных организаций;

1-тарау. Шарттың мәні
Субъект мынадай әрекеттердің біреуін немесе бірнешеуін жүзеге асыру арқылы өз қаражаты есебінен электр қуатын құруға міндетті:
1) жаңа электр қуатын салу;
2) өзінің бұрыннан бар электр қуатын кеңейту;
3) шығып қалған не алдағы жеті жылдық кезеңде шығып қалуға жататын өзінің бұрыннан бар электр қуатын реконструкциялау немесе жаңғырту; ________________________________________________________________________________
(объектінің атауы)
(бұдан әрі – Энергетикалық кешен) талап етілетін техникалық, сапалық және жаңадан пайдалануға енгізілетін генерациялайтын қондырғылардың пайдалану сипаттамаларына, құрылыс нормалары және ережелері (бұдан әрі – ҚНжЕ) және осы Шарттың талаптарына сәйкес әзірленген жобалық құжаттамаға сәйкес Энергетикалық кешенді пайдалануға енгізу.
Уәкілетті орган өз құзыреті шегінде Субъектіге Энергетикалық кешенді жобалау және салу (кеңейту, реконструкциялау, жаңғырту) кезінде туындайтын проблемалар мен мәселелерді шешуде жәрдемдесуге міндетті.
2-тарау. Мерзімдер
1. Энергетикалық кешенді салудың (кеңейтудің, реконструкциялаудың, жаңғыртудың) басталу күні осы Шартқа қол қойылған күннен кешіктірмей _____ күн.
2. Энергетикалық кешенді пайдалануға енгізу күні: 20___ж. "___" ______
3. Энергетикалық кешенді салу (кеңейтудің, реконструкциялаудың, жаңғыртудың) мерзімінің ұзақтығы Тараптардың қосымша келісімімен өзгертілуі мүмкін.
3-тарау. Шарттың сомасы
4. Субъект Энергетикалық кешенді салудың (кеңейтудің, реконструкциялаудың, жаңғыртудың) құнын дербес анықтайды.
5. Субъект Энергетикалық кешенді салудың (кеңейтудің, реконструкциялаудың, жаңғыртудың) қаржыландыру тәртібін дербес анықтайды.
4-тарау. Субъектінің құқықтары мен міндеттері
6. Субъект:
1) Уәкілетті органға Энергетикалық кешенді салудың (кеңейтудің, реконструкциялаудың, жаңғыртудың) барлық мәселелері бойынша ұсыныстар енгізуге;
2) осы Шарт бойынша жұмыстарды орындау үшін мердігерлік ұйымдармен шарттар жасасуға құқығылы.
7. Субъект:
1) осы шарт бойынша үшінші тұлғаларға талаптар құқықтарын беру кезінде алдын ала уәкілетті органның жазбаша келісімін алуға;
2) осы Шартта көзделген мерзімдерде жобалық құжаттарға, ҚНжЕ сәйкес жұмыстарды орындауға;
3) жұмыстарды орындаудың бүкіл уақыты ішінде Қазақстан Республикасының сәулет, қала құрылысы мен құрылыс қызметі туралы заңнамасының талаптарын сақтауға;
4) Уәкілетті органды мердігерлік ұйымдармен мердігер шарттарын жасасу туралы бес жұмыс күні ішінде жазбаша хабарлауға міндетті. Хабарламада мердігер шартының мәні, мердігерлік ұйымдардың атауы мен мекенжайы көрсетілуі тиіс;

5) в письменном виде известить Уполномоченный орган о возникновении факторов, которые могут повлиять на сроки окончания строительства не позднее 3 (трех) рабочих дней после того, как Субъекту стало известно о них;
6) предоставлять Уполномоченному органу по его запросу информацию о ходе выполнения работ по настоящему Договору.
7) заключить с единым закупщиком договор о покупке услуги по поддержанию готовности электрической мощности в течение тридцати календарных дней со дня заключения настоящего договора.
Глава 5. Права Уполномоченного органа
8. Уполномоченный орган вправе:
1) осуществлять мониторинг за ходом строительства и качеством выполненных строительно-монтажных работ, соблюдением сроков их выполнения;
2) для проведения мониторинга иметь свободный доступ во временные строения Субъекта, склады, на рабочую территорию строительства.
Глава 6. Форс-мажор
9. Обстоятельства непреодолимой силы определяются в соответствии с гражданским законодательством Республики Казахстан.
10. Срок исполнения обязательств по настоящему Договору отодвигается соразмерно времени, в течение которого действовали обстоятельства непреодолимой силы, а также последствия, вызванные этими обстоятельствами.
11. Если невозможность полного или частичного исполнения обязательств Сторонами по настоящему Договору, в связи с наступлением обстоятельств непреодолимой силы, будет существовать свыше шести месяцев, то Стороны будут иметь право пересмотреть или расторгнуть настоящий Договор.
Глава 7. Гарантии качества
12. Субъект гарантирует:
1) надлежащее качество используемых материалов, конструкций, оборудования и систем, соответствие их проектным спецификациям, национальным стандартам и техническим условиям, обеспеченность их соответствующими сертификатами, техническими паспортами и другими документами, удостоверяющими их качество;
2) качество выполнения работ в соответствии с проектной документацией и действующими нормами, техническими условиями и СНиП;
3) своевременное устранение недостатков и дефектов, выявленных при предварительной приемке Энергетического комплекса.
Глава 8. Ответственность Сторон
13. В случае нарушения на Энергетическом комплексе правил техники безопасности труда, Субъект несет полную материальную ответственность за все убытки, возникающие в результате таких нарушений.
14. Субъект несет ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан, за несоблюдение правил техники безопасности при производстве строительно-монтажных работ.
15. Субъект обеспечивает работников всеми средствами безопасности при производстве строительно-монтажных работ.

5) Уәкілетті органды құрылыстың аяқталу мерзіміне әсер етуі мүмкін факторлар туындау туралы Субъектіге ол туралы белгілі болған сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей жазбаша түрде хабарлауға;
6) Уәкілетті органға оның сұрау салуы бойынша осы Шарт бойынша жұмыстарды орындау барысы туралы ақпаратты ұсынуға міндетті;
7) осы шарт жасасқан күннен бастап күнтізбелік отыз күн ішінде бірыңғай сатып алушымен электр қуатының әзірлігін ұстап тұру бойынша көрсетілетін қызметті сатып алу туралы шарт жасасуға міндетті.
5-тарау. Уәкілетті органның құқықтары
8. Уәкілетті орған:
1) құрылыс барысы мен құрылыс-монтаждау жұмыстарының орындалу сапасын, олардың орындалу мерзімдерінің сақталуын мониторингілеуді жүзеге асыруға;
2) мониторингті өткізу үшін Субъектінің уақытша құрылыстарына, қоймаларына, құрылыстың жұмыс аумағына еркін кіруге құқылы.
6-тарау. Форс-мажор
9. Еңсерілмейтін күш мән-жайлары Қазақстан Республикасының азаматтық заңнамасына сәйкес айқындалады.
10. Осы Шарт бойынша міндеттемелерді орындау мерзімі еңсерілмейтін күш мән-жайлары, сондай-ақ осы мән-жайлармен туындаған салдарлар әрекет еткен уақытқа сәйкес кейінге шегеріледі.
11. Егер осы Шарт бойынша Тараптардың міндеттемелерді толық немесе ішінара орындауының мүмкін еместігі еңcерілмейтін күш мән-жайларының басталуына байланысты алты айдан астам орын алатын болса, онда Тараптар осы Шартты қайта қарауға немесе бұзуға құқылы.
7-тарау. Сапа кепілдіктері
12. Субъект:
1) пайдаланылатын материалдардың, конструкциялардың, жабдықтар мен жүйелердің тиісінше сапалы болуына, олардың жобалық ерекшеліктерге, ұлттық стандарттар мен техникалық шарттарға сәйкестігіне, олардың тиісті сертификаттармен, техникалық паспорттармен және олардың сапасын растайтын өзге де құжаттармен қамтамасыз етілгендігіне;
2) жобалық құжаттамаға және қолданыстағы нормаларға, техникалық шарттарға және ҚНжЕ сәйкес жұмыстардың орындалу сапасына;
3) Энергетикалық кешенді алдын ала қабылдап алу кезінде анықталған кемшіліктер мен ақауларды уақтылы жоюға кепілдік береді.
8-тарау. Тараптардың жауапкершілігі
13. Энергетикалық кешенде еңбек қауіпсіздігі техникасының ережелері бұзылған жағдайда, Субъект мұндай бұзушылықтардың нәтижесінде туындайтын барлық залалдар үшін толық материалдық жауапкершілікте болады.
14. Субъект құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізген кезде қауіпсіздік техникасының ережелерін сақтамағаны үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жауапкершілікте болады.
15. Субъект құрылыс-монтаждау жұмыстары кезінде жұмыскерлерді барлық қауіпсіздік құралдарымен қамтамасыз етеді.

16. За неисполнение или ненадлежащее исполнение своих обязательств по настоящему Договору Стороны несут ответственность в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
Глава 9. Расторжение Договора
17. Настоящий Договор может быть расторгнут в одностороннем порядке, по соглашению Сторон либо в судебном порядке.
18. Если при исполнении настоящего Договора станет очевидным, что Субъект не приступает к выполнению настоящего Договора в течение ____ календарных дней по истечении срока, предусмотренного настоящим Договором, Уполномоченный орган вправе в одностороннем порядке без обращения в суд расторгнуть настоящий Договор.
Глава 10. Конфиденциальность
19. Стороны несут ответственность в порядке, предусмотренном действующим законодательством Республики Казахстан, за несоблюдение сохранности любой информации (данных), оговоренной Сторонами договором, а также любой информации (данных), ставшей известной Сторонам в процессе выполнения настоящего Договора.
Глава 11. Порядок разрешения споров
20. Споры и разногласия, которые могут возникнуть при исполнении настоящего Договора, по возможности разрешаются путем переговоров между сторонами.
21. В случае невозможности разрешения споров путем переговоров, стороны передают их на рассмотрение в судебные органы в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
Глава 12. Заключительные положения
22. Настоящий Договор вступает в силу с момента его подписания Сторонами.
23. Ни одна из Сторон не имеет права передавать свои права и обязанности по настоящему Договору третьим лицам, без письменного согласия другой Стороны.
24. После подписания настоящего Договора все предварительные договоренности, обсуждения и корреспонденции между сторонами касательно настоящего Договора теряют силу.
25. Любая договоренность между Сторонами, влекущая за собой новые обязательства, не предусмотренные настоящим Договором, считается действительной, если она подтверждена Сторонами в письменной форме в виде дополнительного соглашения к настоящему Договору.
26. Во всем, что прямо не предусмотрено настоящим Договором, Стороны руководствуются действующим законодательством Республики Казахстан.
27. Настоящий Договор составлен в ____ экземплярах на казахском и русском языках, имеющих одинаковую юридическую силу для каждой из Сторон.
В случае, если Субъектом выступает иностранное лицо, Договор составляется на казахском и на приемлемом для сторон языке.
Глава 13. Юридические адреса, реквизиты и подписи Сторон
Субъект
______________________________
(наименование юридического лица или
физического лица по виду договора)
Уполномоченный орган
_____________________________
(уполномоченный государственный орган
Республики Казахстан, осуществляющий
руководство в области электроэнергетики)
______________________________
(страна местонахождения)
_____________________________
(страна местонахождения)
______________________________
(город, п/о, улица, номер дома и офиса,
номер факса, телефона)
_____________________________
(город, п/о, улица, номер дома и офиса,
номер факса, телефона)
______________________________
(номер расчетного или валютного счета, наименование обслуживающего банка, МФО,
ИИН, код назначения платежа)
_____________________________
(номер расчетного или валютного счета,
наименование обслуживающего банка,
МФО, ИИН, код назначения платежа)
______________________________
(должность, Ф.И.О. лица, подписывающего
договор, подпись, если лицо физическое, то
его ИИН)
_____________________________
(должность, Ф.И.О. лица, подписывающего
договор, подпись, если лицо физическое,
то его ИИН)

16. Тараптар осы Шарт бойынша өздерінің міндеттемелерін орындамағаны немесе тиісінше орындамағаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес жауапкершілікте болады.
9-тарау. Шартты бұзу
17. Осы Шарт Тараптардың келісімі бойынша не сот тәртібімен бір жақты тәртіппен бұзылуы мүмкін.
18. Егер осы Шартты орындау кезінде осы Шартта көзделген мерзім аяқталғаннан кейін күнтізбелік _______ күн ішінде Субъект осы Шартты орындауға кіріспейтіні мәлім болса, Уәкілетті орган сотқа жүгінбей, бір жақты тәртіппен осы Шартты бұзуға және жұмыстарды орындауды үшінші тұлғаға беруге құқылы.
10-тарау. Құпиялылық
19. Тараптар шартта келіскен кез келген ақпараттың (деректердің), сондай-ақ осы Шартты орындау процесінде Тараптарға белгілі болған кез келген ақпараттың (деректердің) құпиялылығын сақтамағаны үшін Тараптарға Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында көзделген тәртіппен жауапкершілік жүктеледі.
11-тарау. Дауларды шешу тәртібі
20. Осы Шартты орындау кезінде туындайтын даулар мен келіспеушіліктер мүмкіндігінше тараптар арасындағы келіссөздер жолымен шешіледі.
21. Дауларды келіссөздер жолымен шешу мүмкін болмаған жағдайда, тараптар оларды Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес сот органдарының қарауына береді.
12-тарау. Қорытынды ережелер
22. Осы Шарт оған Тараптар қол қойған сәттен бастап күшіне енеді.
23. Тараптардың ешқайсысы екінші Тараптың жазбаша келісімінсіз осы Шарт бойынша өздерінің құқықтары мен міндеттерін үшінші тұлғаларға беруге құқығы жоқ.
24. Осы Шартқа қол қойылғаннан кейін осы Шартқа қатысты тараптар арасындағы барлық алдын ала уағдаластықтар, талқылаулар және хат-хабарлар күшін жояды.
25. Егер осы Шартта көзделмеген жаңа міндеттемелердің туындауына алып келетін Тараптар арасындағы кез келген уағдаластықты Тараптар осы Шартқа қосымша келісім түрінде жазбаша нысанда растаса, ол жарамды болып есептеледі.
26. Осы Шартта тікелей көзделмеген барлық жағдайда Тараптар Қазақстан Республикасының заңнамасын басшылыққа алады.
27. Осы Шарт Тараптардың әрқайсысы үшін бірдей заңды күші бар қазақ және орыс тілдерінде _____________ данада жасалды.
Егер Субъект ретінде шетелдік тұлға әрекет еткен жағдайда, Шарт қазақ тілінде және тараптарға қолайлы тілде жасалады.
13-тарау. Тараптардың заңды мекенжайлары, реквизиттері мен қолдары
Субъект
_____________________________
(шарт түрі бойынша заңды тұлға немесе жеке тұлға атауы)
Уәкілетті орган
_____________________________
(электр энергетикасы саласындағы басшылықты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының уәкілетті мемлекеттік органы)
_____________________________
(орналасқан елі)
____________________________
(орналасқан елі)
_____________________________
(қала, п/б, көше, үй және кеңсе нөмірі, факс және телефон нөмірі)
____________________________
(қала, п/б, көше, үй және кеңсе нөмірі, факс және )
_____________________________
(есептік немесе валюталық шоттың нөмірі, қызмет көрсететін банк атауы, МҚҰ, ЖСН, төлем мақсатының коды)
____________________________
(есептік немесе валюталық шоттың нөмірі, қызмет көрсететін банк атауы, МҚҰ, ЖСН, төлем мақсатының коды)
_____________________________
(шартқа қол қоятын тұлғаның лауазымы, Т.А.Ә., қолы, мөрі, егер жеке тұлға болса, онда ЖСН)
_____________________________
(шартқа қол қоятын тұлғаның лауазымы, Т.А.Ә., қолы, мөрі, егер жеке тұлға болса, онда ЖСН)