О внесении изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 декабря 2018 года № 543. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2018 года № 18103.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения.
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации и коммуникаций
Республики Казахстан
" " 2018 года
СОГЛАСОВАН"
Министерство по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
" " 2018 года
СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
" " 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
" " 2018 года
Утвержден
приказом Заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан – Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 27 декабря 2018 года № 543
Перечень некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 543 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 18103 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Ө. Шөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
2018 жылғы " "
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрлігі
2018 жылғы " "
КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
2018 жылғы " "
КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
2018 жылғы " "
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 543 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі

1. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 19/1-274 "Об утверждении Правил первичного учета вод" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11131, опубликован 11 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах первичного учета вод, утвержденных указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Порядок первичного учета вод";
в подпункт 2) пункта 4 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 16.11.2020 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 19-1/1051 "Об утверждении формы заявления на получение разрешения на специальное водопользование и формы разрешения на специальное водопользование" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12626, опубликован 15 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
форму заявления на получение разрешения на специальное водопользование, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к Перечню.
4. В приказе Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 августа 2016 года № 367 "Об утверждении лимитов водопользования в разрезе бассейнов и областей (города республиканского значения, столицы) на 2016-2025 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14252, опубликован 6 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
лимиты водопользования в разрезе бассейнов и областей (города республиканского значения, столицы) на 2016-2025 годы, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к Перечню.
Приложение 1
к перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Выдача разрешения на
использование подземных вод
питьевого качества для целей, не
связанных с питьевым и
хозяйственно-бытовым
водоснабжением на территориях,
где отсутствуют поверхностные
водные объекты, но имеются
достаточные запасы подземных
вод питьевого качества"
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 16.11.2020 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 1 к
стандарту государственной
услуги "Разрешение на
специальное водопользование"
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 16.11.2020 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан

1. "Судың бастапқы есебінің қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 19/1-274 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11131 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Судың бастапқы есебінің қағидаларында:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Суды бастапқы есепке алу тәртібі";
4-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) тіреуіш құрылыстар, су тораптары, каналдар (магистральдық, шаруашылықаралық, шаруашылықішілік) үшін кезеңділігі күніне бір реттен сирек емес;".
2. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 16.11.2020 № 286 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. "Арнайы су пайдалануға рұқсат алуға өтініштің нысанын және арнайы су пайдалануға рұқсаттың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 19-1/1051 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12626 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Арнайы су пайдалануға рұқсат алуға өтініштің нысаны Тізбеге 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. "Бассейндер және облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана) деңгейiнде 2016-2025 жылдарға арналған су пайдалану лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 367 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14252 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бассейндер және облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана) деңгейiнде 2016-2025 жылдарға арналған су пайдалану лимиттерi Тізбеге 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
өзгерістер енгізілетін
бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 16.11.2020 № 286 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
өзгерістер енгізілетін
бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 16.11.2020 № 286 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
өзгерістер енгізілетін
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің

от 30 ноября 2015 года
№ 19-1/1051
Форма
Форма заявления на получение разрешения на специальное водопользование
В ______________________________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
от _____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица или полное
наименование юридического лица)
Адрес заявителя _________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон)
Реквизиты заявителя _____________________________________________________
(для физических лиц – индивидуальный идентификационный номер,
________________________________________________________________________
для юридических лиц – бизнес-идентификационный номер)
Заявление о выдаче разрешения на специальное водопользование
Прошу выдать разрешение на (отметить в соответствующей ячейке):
сброс подземных вод (шахтных, карьерных, рудничных), попутно забранных при разведке и (или) добыче твердых полезных ископаемых, промышленных, хозяйственно-бытовых, дренажных, сточных и других вод в поверхностные водные объекты, недра, водохозяйственные сооружения или рельеф местности;
забор и (или) использование подземных вод с применением сооружений или технических устройств, указанных в пункте 1 статьи 66 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года (далее – Кодекс), с лимитами изъятия от пятидесяти кубических метров в сутки;
забор и (или) использование поверхностных вод с применением сооружений или технических устройств, указанных в пункте 1 статьи 66 Кодекса.
3. Сведения о физическом или юридическом лице:
1) адрес заявителя ______________________________________________________;
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон)
2) реквизиты заявителя __________________________________________________;
(для физических лиц – индивидуальный идентификационный номер,
для юридических лиц – бизнес-идентификационный номер)
3) фамилия, имя, отчество (при его наличии), контактный телефон лица, ответственного
за водопользование ____________________________________;
4) кадастровый номер объекта недвижимости, инвентарный номер технического устройства
или номер скважины, при помощи которого осуществляется специальное
водопользование __________________________.
4. Ситуационная схема мест забора и (или) использования поверхностных вод, сброса сточных вод, источника подземных вод, с указанием координат представляется по форме согласно приложению 1 к настоящему заявлению.

2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 19-1/1051 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Арнайы су пайдалануға рұқсат алуға арналған өтініштің нысаны
Кімге:__________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
Кімнен:_________________________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі немесе заңды
тұлғаның толық атауы)
Өтініш иесінің мекенжайы _________________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үйдің №, телефон)
Өтініш иесінің деректемелері_______________________________________________________
(жеке тұлғалар үшін - жеке сәйкестендiру нөмiрi,
________________________________________________________________________________
заңды тұлғалар үшін - бизнес-сәйкестендiру нөмiрi)
Арнайы су пайдалануға рұқсат беру туралы өтініш
Мыналарға (тиісті ұяшықты белгілеңіз):
пайдалы қатты қазбаларды барлау және (немесе) өндіру кезінде ілеспе алынған жерасты (шахта, карьер, кеніш) суларын, өнеркәсіптік, шаруашылық-тұрмыстық, сорғытылған, сарқынды және басқа да суларды жерүстi су объектiлеріне, жер қойнауына, су шаруашылығы құрылысжайларына немесе жер бедеріне ағызуға;
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің (бұдан әрі - Кодекс) 66-бабының 1-тармағында көрсетілген құрылысжайларды немесе техникалық құрылғыларды қолдана отырып, тәулігіне елу текше метрден бастап алу лимиттерімен жерасты суларын тарту және (немесе) пайдалануға;
Кодекстің 66-бабының 1-тармағында көрсетілген құрылыстарды немесе техникалық құралдарды пайдалана отырып, жерүсті суларын тартуға және (немесе) пайдалануға рұқсат беруді сұраймын.
1. Жеке немесе заңды тұлға туралы мәліметтер:
1) өтініш берушінің мекенжайы ____________________________________________;
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй №, телефон);
2) өтініш берушінің деректемелері _________________________________________;
(жеке тұлғалар үшін - жеке тұлғалар үшін - жеке сәйкестендiру нөмiрi,
заңды тұлғалар үшін - бизнес-сәйкестендiру нөмiрi)
3) су пайдалануға жауапты адамның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, байланыс телефоны
_________________________________________;
4) олардың көмегiмен арнайы су пайдалану жүзеге асырылатын жылжымайтын объектінің кадастрлық нөмірі, техникалық құрылғының түгендеу нөмірі немесе ұңғыманың нөмірі ______________________________.
2. Координаталары көрсетілген жерүсті суларының, ағызылатын сарқынды сулардың, жерасты су көзін алу және (немесе) пайдалану орындары көрсетілген ахуалдық схема осы өтінішке 1-қосымшаға сәйкес нысанда ұсынылады.

3. Цель водопользования ________________________________________
4. Информация о водном объекте, используемом при специальном водопользовании, заполняется по форме согласно приложению 2 к настоящему заявлению.
5. Расчетный объем забора и (или) использования поверхностных вод, сбрасываемых сточных вод, забираемых подземных вод представляется по форме согласно приложению 3 к настоящему заявлению (указывается отдельно для каждого вида водопользования, за исключением физических и юридических лиц, осуществляющих использование водных объектов для целей гидроэнергетики и регулирования стока).
6. Удельные нормы водопотребления и водоотведения на единицу продукции и данные об их согласовании с Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан за исключением физических или юридических лиц, осуществляющих изъятие водных ресурсов для водоподготовки и (или) доставки водопотребителям для питьевых нужд, деятельность по регулированию поверхностного стока при помощи подпорных гидротехнических сооружений, использование водных объектов без изъятия из них водных ресурсов, сброс попутно забранных подземных вод (шахтных, карьерных, рудничных), которые представляют расчеты по обоснованию объемов водопотребления и водоотведения _________________________________
(нормы, дата и срок согласования)
7. Предполагаемые сроки начала и окончания водопользования:
Дата начала водопользования "___" ________ 20___ года
Дата окончания водопользования "___" ________ 20___ года
8. Характеристика производственной деятельности водопользователя (объем выпускаемой продукции, численность работников, обслуживаемого населения, мощность, площади орошаемых участков) _____________________
9. Перечень вторичных водопользователей по форме, согласно приложению 4 к настоящему заявлению (заявки на подачу или прием сточных вод прилагаются к документам на получение разрешения на специальное водопользование).
10. Данные ранее выданного разрешения на специальное водопользование (номер, дата выдачи, кем выдано, срок действия, если таковые имеются у заявителя) _________________________________________________
11. Описание оборудования для учета использования вод, ведения режимных наблюдений и лабораторных анализов (тип, марка, технические характеристики, количество, области аккредитации лабораторий) ____________
12. Данные о разрешении на эмиссии в окружающую среду – при сбросе очищенных промышленных, хозяйственно-бытовых, дренажных и других сточных вод, за исключением сброса теплообменных (нормативно-чистых) вод ______________________________________________.
(номер, срок действия разрешения)

3. Су пайдалану мақсаты______________________________________
4. Арнайы су пайдалану кезінде пайдаланылатын су объектісі туралы ақпарат осы өтінішке 2-қосымшаға сәйкес нысанда толтырылады.
5. Жерүсті суларын, ағызылатын сарқынды суларды, жерасты су көзінен суды алудың және (немесе) пайдаланудың есептік көлемі осы өтінішке 3-қосымшаға сәйкес (гидроэнергетика және ағысты реттеу мақсатында су объектілерін пайдалануды жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды қоспағанда су пайдаланудың әр түріне жеке көрсетіледі) нысанда ұсынылады.
6. Су тұтыну және су бұру көлемдерінің негіздемесі бойынша есептемелерді ұсынатын ауызсу мұқтаждықтары үшін су ресурстарын су дайындау және (немесе) су тұтынушыларға жеткізу үшін алып қоюды, тежеуіш гидротехникалық құрылысжайлардың көмегімен жер үстіндегі ағын суды реттеу жөніндегі қызметті, су объектiлерiн олардан су ресурстарын алып қоймай пайдалануды, ілеспе алынған жерасты (шахта, карьер, кеніш) суларын ағызуды жүзеге асыратын жеке немесе заңды тұлғаларды қоспағанда, өнімнің бір бірлігіне су тұтынудың және су бұрудың үлестік нормалары және оларды Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитетімен келісу туралы деректер
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(нормалары, келісу күні мен мерзімі)
7. Су пайдалануды бастаудың және аяқтаудың болжамды мерзімі:
Су пайдаланудың басталған күні "___" _________ 20 ___ жыл
Су пайдаланудың аяқталған күні "___" _________ 20 ___ жыл
8. Су пайдаланушының өндірістік қызметінің сипаттамасы (шығарылатын өнімнің көлемі, қызметкерлердің, қызмет көрсетілетін халықтың саны, қуаты, суарылатын учаскелердің алаңдары) _________________________
9. Осы өтінішке 4-қосымшаға сәйкес нысанда қайталама су пайдаланушылар тізбесі (арнайы су пайдалануға рұқсат алуға арналған құжаттарға сарқынды суларды беруге немесе қабылдауға өтінімдер қоса беріледі) ұсынылады.
10. Арнайы су пайдалануға бұрын берілген рұқсаттың деректері (нөмірі, берілген күні, кім берді, қолданылу мерзімі, егер бұлар өтініш берушіде бар болса)
______________________________________________________________
11. Су пайдалануды есепке алуға, режимдік байқаулар мен зертханалық талдаулар жүргізуге арналған жабдықтың сипаттамасы (түрі, маркасы, техникалық сипаттамалары, саны, зертханаларды аккредиттеу саласы)
____________________________________________________________________.
12. Жылу алмасу (нормативтік-таза) суларын бұруды қоспағанда, тазартылған өнеркәсіптік, шаруашылық-тұрмыстық, дренаждық және басқа да сарқынды суларды ағызған кезде - қоршаған ортаға эмиссияға рұқсат беру туралы деректер
____________________________________________________.
(нөмірі, рұқсаттың қолдану мерзімі)

13. Данные санитарно-эпидемиологического заключения о соответствии (несоответствии) объекта высокой эпидемической значимости нормативным правовым актам в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения и гигиеническим нормативам – при заборе поверхностных и (или) подземных вод для хозяйственно-питьевого водоснабжения ____________________
(номер, дата выдачи)
14. Намерения заявителя в части обеспечения рационального использование водных ресурсов и сокращения потерь воды (в соответствии со статьей 72 Кодекса) _________________________________________________
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащуюся в информационных системах.
Заявитель
_______________________________________________________________________
(подпись) фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати (при наличии) (при представлении заявления в бумажном виде)
"____" ___________ 20 ___ года
Заявление принято к рассмотрению "____" _________ 20 ___ года
_______________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, принявшего заявление)
Приложение 1
к заявлению о выдаче
разрешения
на специальное водопользование
Форма
СИТУАЦИОННАЯ СХЕМА мест забора и (или) использования поверхностных вод, сброса сточных вод, источника подземных вод
Масштаб ________________ (указать)
Наименование места (или водного объекта) водозабора (водоотведения)
Площадь земельного участка, обозначенная на ситуационной схеме угловыми точками
№№ точек
Географические координаты
долгота
широта
градус
минута
секунда
градус
минута
секунда
________гектар
________квадратный километр
1
2
...
________гектар
________квадратный километр
1
2
...
________гектар
________квадратный километр
1
2
...
Площадь земельного участка, обозначенная на ситуационной схеме угловыми точками составляет _______ гектаров (квадратных километров).
Приложение 2
к заявлению о выдаче
разрешения
на специальное водопользование
Форма
Информация о водном объекте, используемом при специальном водопользовании
Наименование водного объекта, основные гидрологические и гидрогеологические характеристики (при сбросе промышленных, хозяйственно-бытовых, дренажных и других сточных вод в водохозяйственные сооружения или рельеф местности указываются характеристики сооружений, предназначенных для сброса и приема данных вод)
Код источника* (приемника)
Вид специального водопользования
Вид (код)** использования
1
2
Примечание:

13. Шаруашылық-ауызсумен жабдықтау үшін жерүсті және (немесе) жерасты суларын жинаған кезде - эпидемиялық маңыздылығы жоғары объектінің халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілерге және гигиеналық нормативтерге сәйкестігі (сәйкес еместігі) туралы санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды деректері
____________________________________________________
(нөмірі, берілген күні)
14. Су ресурстарын тиімді пайдалану және су шығынын қысқартуды қамтамасыз ету бөлігінде өтініш иесінің ниеті (Кодекстің 72-бабына сәйкес) ___________________________________________________________________.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Өтініш иесі
____________________________________________________________________
(қолы) аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
Мөр (бар болса) (өтінішті қағаз түрінде ұсынған кезде) орны
20 жылғы "___" _________
Өтініш қарауға 20 жылғы "___" _________ қабылданды.
__________________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған адамның қолы, аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Арнайы су пайдалануға
рұқсат алуға арналған
өтінішке 1-қосымша
Нысан
Жерүсті суларын жинау және (немесе) пайдалану, сарқынды суларды төгу орындарының, жерасты су көздерінің АХУАЛДЫҚ СХЕМАСЫ
Масштабы __________________
(көрсету)
Су жинау (су бұру) орнының (немесе су объектісінің) атауы
Ахуалдық схемада бұрыштық нүктелермен көрсетілген жер учаскесінің алаңы
Нүктелер № №
Географиялық координаталар
бойлығы
ендігі
градус
минута
секунда
градус
минута
секунда
_______гектар
________шаршы километр
1
2
...
_______гектар
________шаршы километр
1
2
...
_______гектар
________шаршы километр
1
2
...
Ахуалдық схемада бұрыштық нүктелері көрсетілген жер учаскесінің алаңы
________________________________________________________________________________
гектарды (шаршы шақырым) құрайды.
Арнайы су пайдалануға
рұқсат алуға арналған
өтінішке 2-қосымша
Нысан
Арнайы су пайдалану кезінде қолданылатын су объектісі туралы ақпарат
Су объектісінің атауы, негізгі гидрологиялық және гидрогеологиялық сипаттамалар (су шаруашылығы құрылғыларына немесе жергілікті рельефке өнеркәсіптік, коммуналдық-тұрмыстық, дренаждық және басқа да сарқынды суларды ағызу кезінде осы суларды ағызуға және қабылдауға арналған құрылғылардың сипаттамалары көрсетіледі)
Су көзінің (қабылдағыштың) коды*
Арнайы су пайдалану түрі
Пайдалану түрі (коды)**
1
2
...
Ескертпе: