О признании утратившими силу некоторых решений Ерейментауского районного маслихата
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 января 2018 года № 6С-20/5-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2018 года № 6386
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Ерейментауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Е.Имашев
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского
района
Е.Нугманов
24 января 2018 года
Руководитель республиканского
государственного учреждение
"Управление государственных
доходов по Ерейментаускому
району Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан" Ж.Тубеков
24 января 2018 года
Приложение
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 января 2018 года
№ 6С-20/5-18
Перечень некоторых решений Ерейментауского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Ерейментауского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 5С-36/5-15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4768, опубликовано 8 мая 2015 года в районной газете "Ереймен", 8 мая 2015 года в районной газете "Ерейментау").
2. Решение Ерейментауского районного маслихата 12 апреля 2016 года № 6С-2/3-16 "О внесении изменения в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 5С-36/5-15 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5298, опубликовано 27 апреля 2016 года в районной газете "Ереймен", 27 апреля 2016 года в районной газете "Ерейментау").

Ерейментау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 6С-20/5-18 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6386 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ерейментау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Имашев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының
әкімі
Е.Нұғыманов
24 қаңтар 2018 жыл
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Ерейментау
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Тубеков
24 қаңтар 2018 жыл
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 қаңтардағы
№ 6С-20/5-18 шешіміне
қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 5С-36/5-15 "Ерейментау ауданының шекарасындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4768 болып тiркелген, 2015 жылғы 8 мамырында аудандық "Ереймен" газетiнде, 2015 жылғы 8 мамырында аудандық "Ерейментау" газетiнде жарияланған) шешімі.
2. Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 6С-2/3-16 "Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 5С-36/5-15 "Ерейментау ауданының шекарасындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5298 болып тiркелген, 2016 жылғы 27 сәуірінде аудандық "Ереймен" газетiнде, 2016 жылғы 27 сәуірінде аудандық "Ерейментау" газетiнде жарияланған) шешімі.

3. Решение Ерейментауского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 6С-10/7-16 "О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 5С-36/5-15 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5702, опубликовано 18 января 2017 года в районной газете "Ереймен", 18 января 2017 года в районной газете "Ерейментау").

3. Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/7-16 "Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 5С-36/5-15 "Ерейментау ауданының шекарасындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5702 болып тiркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарында аудандық "Ереймен" газетiнде, 2017 жылғы 18 қаңтарында аудандық "Ерейментау" газетiнде жарияланған) шешімі.