Әйтеке би аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 193 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында 2018 жылдың 19 наурызда № 3-2-142 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 50 баптарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының Әйтеке би аудандық хатшысы
сессия мәслихатының төрағасы хатшысы
А. Т. Еренов Е. Б. Таңсықбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 2 наурыздағы № 193
шешіміне қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 98 "Тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-70 тіркелген, 2009 жылғы 5 наурызда аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 123 "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 98 "Тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-76 тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырда аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 104 "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 98 "Тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5309 тіркелген, 2017 жылғы 30 наурызда аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившим силу некоторых решений Айтекебийского районного маслихата
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 193. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 19 марта 2018 года № 3-2-142
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Айтекебийского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на офицальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
Айтекебийского районного Айтекебийского районного
маслихата маслихата
А. Т. Еренов Е. Б. Тансыкбаев
Приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 2 марта 2018 года № 193
Перечень утративших силу решений Айтекебийского районного маслихата
1. Решение Айтекебийского районного маслихата от 29 января 2009 года № 98 "Тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерін белгілеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-70, опубликованное 5 марта 2009 года в районной газете Жаңалық жаршысы");
2. Решение Айтекебийского районного маслихата от 21 апреля 2009 года № 123 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 января 2009 года № 98 "Тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-76, опубликованное 14 мая 2009 года в районной газете Жаңалық жаршысы");
3. Решение Айтекебийского районного маслихата от 17 февраля 2017 года № 104 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 января 2009 года № 98 "Тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5309, опубликованное 30 марта 2017 года в районной газете Жаңалық жаршысы");

4. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 33 "Әйтеке би ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4940 тіркелген, 2016 жылғы 02 маусымдағы аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі;
5. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылдың 29 желтоқсандағы № 95 "Әйтеке би ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 11 мамырдағы № 33 аудандық мәслихаттың шешіміне толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5232 тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі.

4. Решение Айтекебийского районного маслихата от 11 мая 2016 года № 33 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Айтекебийском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4940, опубликованное 2 июня 2016 года в районной газете "Жаңалық жаршысы");
5. Решение Айтекебийского районного маслихата от 29 декабря 2016 года № 95 "О внесении дополнения в решение районного маслихата от 11 мая 2016 года № 33 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Айтекебийском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5232, опубликованное 26 января 2017 года в газете "Жаңалық жаршысы").