О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 13 марта 2018 года № 10/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 марта 2018 года № 4657
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карагандинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Е. Кошанов
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "13" марта 2018 года
№ 10/01
Перечень утративших силу постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 8 октября 2015 года № 59/04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление промышленности и индустриально-инновационного развития Карагандинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3477, опубликованное в газетах "Индустриальная Караганда" от 7 ноября 2015 года № 159-160 (21910-21911) и "Орталық Қазақстан" от 7 ноября 2015 года № 183-184 (22 068), в информационно-правовой системе "Әділет" 10 ноября 2015 года).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 20 апреля 2015 года № 17/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление предпринимательства Карагандинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3214, опубликованное в газетах "Индустриальная Караганда" от 30 мая 2015 года № 77 (21828) и "Орталық Қазақстан" от 30 мая 2015 года № 90-91 (21 976), в информационно-правовой системе "Әділет" 1 июня 2015 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 22 мая 2015 года № 26/04 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Карагандинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3225, опубликованное в газетах "Индустриальная Караганда" от 4 июня 2015 года № 79 (21830) и "Орталық Қазақстан" от 4 июня 2015 года № 93-94 (21 979), в информационно-правовой системе "Әділет" 5 июня 2015 года).

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 10/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 наурызда № 4657 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулыға қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің аппараты басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Облыс әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2018 жылғы "13" наурыздағы
№10/01 қаулыға қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізімі
1. "Қарағанды облысының өнеркәсіп және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы № 59/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3477 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қарашадағы "Индустриальная Караганда" № 159-160 (21910-21911), 2015 жылғы 7 қарашадағы № 183-184 (22068) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 10 қарашада жарияланған).
2. "Қарағанды облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 17/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3214 тіркелген, "Индустриальная Караганда" газетінің 2015 жылғы 30 мамырдағы №77 (21828), "Орталық Қазақстан" газетінің 2015 жылғы 30 мамырдағы №90-91 (21 976), "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 1 маусымда жарияланған).
3. "Қарағанды облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 26/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3225 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" газетінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 79 (21830), "Орталық Қазақстан" газетінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 93-94 (21 979), "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 5 маусымда жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 30 июня 2015 года № 35/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по развитию языков Карагандинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3351, опубликованное в газетах "Индустриальная Караганда" от 13 августа 2015 года № 113-114 (21864-21865) и "Орталық Қазақстан" от 13 августа 2015 года № 128 (22 013), в информационно-правовой системе "Әділет" 14 августа 2015 года).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 4 февраля 2015 года № 05/05 "О создании государственного учреждения "Управление ветеринарии Карагандинской области" и утверждении положения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2968, опубликованное в газетах "Индустриальная Караганда" от 19 февраля 2015 года № 20 (21771) и "Орталық Қазақстан" от 19 февраля 2015 года № 25 (21 910), в информационно-правовой системе "Әділет" 26 февраля 2015 года).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 4 февраля 2015 года № 05/02 "О создании государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Карагандинской области" и утверждении положения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2958, опубликованное в газетах "Индустриальная Караганда" от 17 февраля 2015 года № 19 (21770) и "Орталық Қазақстан" от 17 февраля 2015 года № 24 (21 909), в информационно-правовой системе "Әділет" 18 февраля 2015 года).
7. Постановление акимата Карагандинской области от 4 февраля 2015 года № 05/04 "О создании государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель Карагандинской области" и утверждении положения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2959, опубликованное в газетах "Индустриальная Караганда" от 17 февраля 2015 года № 19 (21770) и "Орталық Қазақстан" от 17 февраля 2015 года № 24 (21 909), в информационно-правовой системе "Әділет" 18 февраля 2015 года).
8. Постановление акимата Карагандинской области от 17 февраля 2015 года № 07/02 "О создании государственного учреждения "Управление по мобилизационной подготовке Карагандинской области" и утверждении положения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2993, опубликованное в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 февраля 2015 года № 24-25 (21775-21776) и "Орталық Қазақстан" от 28 февраля 2015 года № 30-31 (21916), в информационно-правовой системе "Әділет" 27 февраля 2015 года).

4. "Қарағанды облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 35/05 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3351 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" газетінің 2015 жылғы 13 тамыздағы № 113-114 (21864-21865), "Орталық Қазақстан" газетінің 2015 жылғы 13 тамыздағы №128 (22 013), "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 14 тамызда жарияланған).
5. "Қарағанды облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру және ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 05/05 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2968 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" газетінің № 20 (21771), "Орталық Қазақстан" газетінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 25 (21910), "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 26 ақпанда жарияланған).
6. "Қарағанды облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру және ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 05/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2958 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" газетінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 19 (21770), "Орталық Қазақстан" газетінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 24 (21909), "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 18 ақпанда жарияланған).
7. "Қарағанды облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру және ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 05/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2959 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" газетінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 19 (21770), "Орталық Қазақстан" газетінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 24 (21909), "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 18 ақпанда жарияланған).
8. "Қарағанды облысының жұмылдыру дайындығы басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру және ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 07/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2993 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" газетінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 24-25 (21775-21776), "Орталық Қазақстан" газетінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 30-31 (21916), "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 27 ақпанда жарияланған).