О базовых ставок земельного налога
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 июля 2018 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 июля 2018 года № 6391.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по поселку Жосалы на 50 (пятьдесят) процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс).
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.07.2022 № 202 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решения Кармакшинского районного маслихата от 15 июня 2017 года № 100 "О повышении ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5900, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 20 июля 2017 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования, за исключением пункта 1, который вводится в действие 1 января 2019 года.
Председатель очередной
23-сессии Кармакшинского
районного маслихата
____________ Ғ.Ұзақбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
___________ М.Наятұлы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Кармакшинскому району Департамента
государственных доходов по Кызылординской области"
К. Сулейменов_______________
"10" июль 2018 год

Жер салығының базалық мөлшерлемелері туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі № 179 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 24 шілдеде № 6391 болып тiркелдi.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Жосалы кенті бойынша жер салығының мөлшерлемелерін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 50 (елу) пайызға арттырылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 202 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 маусымдағы "Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5900 нөмерімен тіркелген, 2017 жылғы 20 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) № 100 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақты қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
23-сессиясының төрағасы
___________Ғ.Ұзақбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
___________М.Наятұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қармақшы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ.Сүлейменов ________________
"10" шілде 2018 жыл