Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 5 апреля 2018 года № 490. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 апреля 2018 года № 6267. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 490 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 6267 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2018 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 1 ноября 2017 года № 354 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов №6030, опубликованно в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 ноября 2017 года).

1. Қосымшаға сәйкес 2018 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № 354 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6030 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 23 қарашада жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского
района от "05" апреля 2018 года № 490
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2018 год

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2018 жылғы " 05" сәуірдегі
№ 490 қаулысына қосымша
2018 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар

Сноска. Приложение – в редакции постановления Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 28.11.2018 № 673 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
/человек/
Размер квоты от списочной численности работников
(%)
Количество рабочих мест для инвалидов
/человек/
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жанакорганский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области"

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 28.11.2018 № 673 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердіңтізімдік саны /адам/
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Жаңақорған аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемелекеттік қазыналық кәсіпорны