О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20 марта 2018 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2018 года № 7702
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) от 5 мая 2015 года № 241 "О корректировке базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5660, опубликовано 26 июня 2015 года в газете "Торғай");
2) от 1 апреля 2016 года № 12 "О внесении изменения в решение маслихата от 5 мая 2015 года № 241 "О корректировке базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6315, опубликовано 13 мая 2016 года в газете "Торғай").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии С. Турсынова
Секретарь маслихата Г. Елтебаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата города Аркалыка"
____________________ Н. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по городу Аркалыку Департамента
государственных доходов по Костанайской
области комитета государственных доходов
министерства финансов Республики Казахстан"
_____________________________ М. Бейсенов

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 166 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 сәуірде № 7702 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2015 жылғы 5 мамырдағы № 241 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5660 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 маусымда "Торғай" газетінде жарияланған);
2) 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 "Мәслихаттың 2015 жылғы 5 мамырдағы № 241 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6315 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 мамырда "Торғай" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезекті сессия төрайымы С. Тұрсынова
Мәслихат хатшысы Г. Елтебаева
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Н. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы қаржы
министрлігі мемлекеттік кірістер
комитетінің Қостанай облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
департаменті Арқалық қаласы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ М. Бейсенов