Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 29 января 2018 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2018 года № 7531.
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 21.09.2021 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда:
1) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 25, в размере 57 (пятьдесят семь) тенге 52 (пятьдесят две) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
2) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 21, в размере 77 (семьдесят семь) тенге 4 (четыре) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
3) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица М. Маметовой дом № 19, в размере 73 (семьдесять три) тенге 57 (пятьдесят семь) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
4) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица М. Маметовой дом № 17, в размере 87 (восемьдесять семь) тенге 64 (шестьдесят четыре) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
5) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица М. Маметовой дом № 23, в размере 108 (сто восемь) тенге 21 (двадцать один) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
6) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 46 квартира 5, в размере 83 (восемьдесять три) тенге 73 (семьдесять три) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
7) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 46 квартира 7, в размере 83 (восемьдесять три) тенге 73 (семьдесять три) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 10 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 ақпанда № 7531 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 21.09.2021 № 175 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 97-бабының 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7232 болып тіркелген), Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері:
1) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі № 25 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 57 (елу жеті) теңге 52 (елу екі) тиын мөлшерінде;
2) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі, № 21 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 77 (жетпіс жеті) теңге 4 (төрт) тиын мөлшерінде;
3) Амангелді ауданы Амангелді ауылы М. Маметова көшесі № 19 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 73 (жетпіс үш) теңге 57 (елу жеті) тиын мөлшерінде;
4) Амангелді ауданы Амангелді ауылы М. Маметова көшесі № 17 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 87 (сексен жеті) теңге 64 (алпыс төрт) тиын мөлшерінде;
5) Амангелді ауданы Амангелді ауылы М.Маметова көшесі № 23 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 108 (жүз сегіз) теңге 21 (жиырма бір) тиын мөлшерінде;
6) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі № 46 үй 5-пәтер, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 83 (сексен үш) теңге 73 (жетпіс үш) тиын мөлшерінде;
7) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі № 46 үй 7-пәтер, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 83 (сексен үш) теңге 73 (жетпіс үш) тиын мөлшерінде;

8) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 46 квартира 8, в размере 83 (восемьдесять три) тенге 73 (семьдесять три) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
9) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Божманова дом № 10 квартира 2, в размере 65 (шестьдесят пять) тенге 13 (тринадцат) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
10) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Торгай дом № 6, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 49 (сорок девять) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Амангельдинского района Костанайской области от 15.08.2024 № 142 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Амангельдинского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Амангельдинского района по вопросам инфраструктуры.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района Н. Утегенов

8) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі № 46 үй 8-пәтер, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 83 (сексен үш) теңге 73 (жетпіс үш) тиын мөлшерінде;
9) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Божманов көшесі № 10 үй 2-пәтер, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 65 (алпыс үш) теңге 13 (он үш) тиын мөлшерінде;
10) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Торғай көшесі № 6 үй мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 49 (қырық тоғыз) тиын мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 15.08.2024 № 142 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің инфрақұрылым мәселелері бойынша орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі Н. Өтегенов