О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2018 года № 19-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 апреля 2018 года № 4679
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХIХ сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области Р. Исин
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области С. Муканов
Приложение
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 12 апреля 2018 года № 19-12
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 июня 2009 года № 14-5 "О ставках на земельный налог" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12-2-103 от 16 июля 2009 года, опубликовано 30 июля 2009 года в газете "Аққайың", 30 июля 2009 года в газете "Колос").
2. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2015 года № 35-5 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 июня 2009 года № 14-5 "О ставках на земельный налог" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3344 от 11 августа 2015 года, опубликовано 20 августа 2015 года в газете "Аққайың", 20 августа 2015 года в газете "Колос").
3. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 3-3 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 июня 2009 года № 14-5 "О ставках на земельный налог" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3778 от 17 июня 2016 года, опубликовано 23 июня 2016 года в газете "Аққайың", 23 июня 2016 года в газете "Колос").

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19-12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 4679 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының ХIX
сессиясының төрағасы Р. Исин
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы С. Мұқанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2018 жылғы 12 сәуірдегі
№ 19-12 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" 2009 жылғы 22 маусымдағы № 14-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2009 жылғы 16 шілдедегі № 13-2-103 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 шілдедегі "Аққайың" газетінде, 2009 жылғы 30 шілдедегі "Колос" газетінде жарияланған).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" 2009 жылғы 22 маусымдағы № 14-5 Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 9 шілдедегі № 35-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2015 жылғы 11 тамыздағы № 3344 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 тамыздағы "Аққайың" газетінде, 2015 жылғы 20 тамыздағы "Колос" газетінде жарияланған).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" 2009 жылғы 22 маусымдағы № 14-5 Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 18 мамырдағы № 3-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2016 жылғы 17 маусымдағы № 3778 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 маусымдағы "Аққайың" газетінде, 2016 жылғы 23 маусымдағы "Колос" газетінде жарияланған).