О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 26/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 апреля 2018 года № 4644
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области К.Касенов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области Р. Нурмуканова
Приложение
к решению маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 26/4
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О ставках налогов и отдельных видов платежей" от 14 марта 2009 года № 13/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-10-81, опубликовано 8 мая 2009 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы" № 20, "Знамя труда" № 20).
2. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 марта 2009 года № 13/3 "О ставках налогов и отдельных видов платежей" от 5 мая 2010 года № 23/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-10-112, опубликовано 14 мая 2010 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы" № 21, "Знамя труда" № 21).
3. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 марта 2009 года № 13/3 "О ставках налогов и отдельных видов платежей" от 22 декабря 2011 года № 40/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-10-150, опубликовано 10 февраля 2012 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы" № 6, "Знамя труда" № 7).
4. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений и дополнений в решение Мамлютского районного маслихата от 14 марта 2009 года № 13/3 "О ставках налогов и отдельных видов платежей" от 6 августа 2012 года № 5/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1874, опубликовано 5 октября 2012 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы" № 38, "Знамя труда" № 41).

Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 4644 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы Қ.Қасенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы Р. Нұрмұқанова
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26/4 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Салықтар мен төлемдердің жеке түрлерінің ставкалары туралы" 2009 жылғы 14 наурыздағы № 13/3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-10-81 болып тіркелді, 2009 жылғы 08 мамырда аудандық "Солтүстік жұлдызы" газетінде № 20, "Знамя труда" газетінде № 20 болып жарияланған).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 14 наурыздағы "Салықтар мен төлемдердің жеке түрлерінің ставкалары туралы" № 13/3 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2010 жылғы 05 мамырдағы № 23/7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-10-112 болып тіркелді, 2010 жылғы 14 мамырда аудандық "Солтүстік жұлдызы" газетінде № 21, "Знамя труда" газетінде № 21 болып жарияланған).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Салықтар мен төлемдердің жеке түрлерінің ставкалары туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 14 наурыздағы № 13/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 40/2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-10-150 болып тіркелді, 2012 жылғы 10 ақпанда аудандық "Солтүстік жұлдызы" газетінде № 6, "Знамя труда" газетінде № 7 болып жарияланған).
4. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Салықтар мен төлемдердің жеке түрлерінің ставкалары туралы" Мамлют аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 14 наурыздағы № 13/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 6 тамыздағы № 5/4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1874 болып тіркелді, 2012 жылғы 5 қазанда аудандық "Солтүстік жұлдызы" газетінде № 38, "Знамя труда" газетінде № 41 болып жарияланған).