О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 31 июля 2018 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 августа 2018 года № 4225
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Атырауской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Ажгалиеву А. Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от "31" июля 2018 года № 175
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
1. Постановление акимата Атырауской области от 16 мая 2014 года № 142 "О приватизации областного коммунального имущества" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2934, опубликованное 28 июня 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Постановление акимата Атырауской области от 29 января 2015 года № 19 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 16 мая 2014 года № 142 "О приватизации областного коммунального имущества" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3104, опубликованное 26 февраля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
3. Постановление акимата Атыраускаой области от 15 мая 2015 года № 145 "О приватизации областного коммунального имущества" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3220, опубликованное 9 июня 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
4. Постановление акимата Атырауской области от 7 августа 2015 года № 246 "Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3291, опубликованное 1 октября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").

Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 шілдедегі № 175 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 тамызда № 4225 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары А.Т. Әжіғалиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы "31" шілдедегі № 175 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 142 "Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2934 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған).
2. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 19 "Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 142 "Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3104 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған).
3. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 145 "Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3220 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған).
4. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 246 "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3291 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған).

5. Постановление акимата Атырауской области от 23 октября 2015 года № 327 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 15 мая 2015 года № 145 "О приватизации областного коммунального имущества" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3355, опубликованное 12 декабря 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
6. Постановление акимата Атырауской области от 11 мая 2016 года № 102 "О приватизации областного коммунального имущества" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3538, опубликованное 2 июля 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").

5. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 327 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 145 "Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3355 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 желтоқсанда "Атырау" газетінде жарияланған).
6. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 102 "Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3538 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған).