О ставках фиксированного налога
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 27/7-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 апреля 2018 года № 5-12-151. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 11 июня 2020 года № 67/7-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 11.06.2020 № 67/7-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 27/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 сәуірде № 5-12-151 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 маусымдағы № 67/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 11.06.2020 № 67/7-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Зыряновского района, на единицу налогообложения в месяц согласно приложению.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсанындағы Кодексінің (Салық Кодексі) 546-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зырян ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге, салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай айлық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу решение маслихата Зыряновского района от 24 марта 2009 года № 18/3–IV "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-79, опубликовано в газете "День за днем" 07 мая 2009 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Зиннуров
Секретарь маслихата
Зыряновского района
Л. Гречушникова
Приложение
к решению маслихата
Зыряновского района

2. "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемесін белгілеу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2009 жылғы 24 наурыздағы № 18/3-IV шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-12-79 нөмірімен тіркелген, "День за днем" газетінде 2009 жылғы 7 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Зиннуров
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы
Л. Гречушникова
Зырян
ауданының мәслихатының