О внесении изменения и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 октября 2018 года № 436 "Об утверждении Правил субсидирования ставок вознаграждения по кредитам и лизингу технологического оборудования, на приобретение сельскохозяйственных животных, а также лизингу сельскохозяйственной техники"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 февраля 2019 года № 72. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 февраля 2019 года № 18331
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 октября 2018 года № 436 "Об утверждении Правил субсидирования ставок вознаграждения по кредитам и лизингу технологического оборудования, на приобретение сельскохозяйственных животных, а также лизингу сельскохозяйственной техники" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17741, опубликован 20 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменение и дополнения:
в Правилах субсидирования ставок вознаграждения по кредитам и лизингу технологического оборудования, на приобретение сельскохозяйственных животных, а также лизингу сельскохозяйственной техники (далее - Правила), утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Субсидирование ставки вознаграждения по договорам займа на приобретение основных и пополнение оборотных средств, выданным финансовыми институтами, в рамках Механизма кредитования приоритетных проектов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 820 "О некоторых вопросах обеспечения долгосрочной тенговой ликвидности для решения задачи доступного кредитования" (далее – Механизм) осуществляется в соответствии с нормативами, предусмотренными в пунктах 4 и 5 настоящих Правил.
В рамках настоящего пункта субсидированию подлежат действующие договора займа, выданные финансовыми институтами согласно Перечню товаров по производству в агропромышленном комплексе для субсидирования по договорам займов в рамках Механизма, изложенного в приложении 5 к настоящим Правилам. При этом, срок погашения займа и срок субсидирования составляет до 7 лет включительно.";
дополнить пунктами 42, 43 и 44 следующего содержания:
"42. Финансовый институт ежемесячно, не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным, представляет в Акционерное общество "Фонд развития предпринимательства "Даму" (далее – АО "ФРП "Даму"), отчет об освоении средств, выданных в рамках Механизма (далее – отчет по Механизму) по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам.

"Кредиттер және технологиялық жабдықтың, ауыл шаруашылығы малын сатып алудың лизингі, сондай-ақ ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 436 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 19 ақпандағы № 72 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 20 ақпанда № 18331 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кредиттер және технологиялық жабдықтың, ауыл шаруашылығы малын сатып алудың лизингі, сондай-ақ ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 436 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17741 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 қарашада Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Кредиттер және технологиялық жабдықтың, ауыл шаруашылығы малын сатып алудың лизингі, сондай-ақ ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау қағидаларында:
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. "Қолжетімді кредит беру міндетін шешу үшін ұзақ мерзімді теңгелік өтімділікті қамтамасыз етудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 820 қаулысымен бекітілген Басым жобаларға кредит беру тетігінің (бұдан әрі – Тетік) шеңберінде қаржы институттары негізгі құралдарды сатып алуға және айналым қаражатын толықтыруға берген қарыз шарттары бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау осы Қағидалардың 4 және 5-тармақтарында көзделген нормативтерге сәйкес жүзеге асырылады.
Осы Қағидаларға 5-қосымшада жазылған Тетік шеңберіндегі қарыз шарттары бойынша субсидиялау үшін агроөнеркәсіптік кешендегі өндіріс бойынша тауарлар тізбесіне сәйкес қаржы институттары берген қолданыстағы қарыз шарттары осы тармақ шеңберінде субсидиялауға жатады. Бұл ретте қарызды өтеу мерзімі және субсидиялау мерзімі 7 жылға (қоса алғанда) дейінгі уақытты құрайды.";
мынадай мазмұндағы 42, 43 және 44-тармақтармен толықтырылсын:
"42. Қаржы институты Тетік шеңберінде берілген қаражаттың игерілуі туралы есепті (бұдан әрі – Тетік бойынша есеп) осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 20-нан кешіктірмей, "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамына (бұдан әрі "Даму" КДҚ" АҚ) ұсынады.

43. АО "ФРП "Даму" ежеквартально, не позднее 20 числа второго месяца, следующего за отчетным, представляет в Министерство национальной экономики Республики Казахстан (далее – МНЭ РК) отчет по Механизму по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам.
44. Министерство ежеквартально, не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным, представляет в МНЭ РК отчет о фактическом использовании субсидий по договорам займа, выданным в рамках Механизма согласно приложению 7 к настоящим Правилам.";
приложение 1 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 5, 6 и 7 согласно приложениям 2, 3 и 4 к настоящему приказу.
2. Департаменту инвестиционной политики Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2019 года № 72
"Приложение 1
к Правилам субсидирования
ставок вознаграждения по
кредитам и лизингу
технологического оборудования,
на приобретение сельскохозяйственных
животных, а также лизингу
сельскохозяйственной техники
Форма
Предложение
Финансовый институт: ________________________________________________
(наименование финансового института)
Заемщик: ___________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица или полное наименование юридического лица)
Кому: ______________________________________________________________
(наименование рабочего органа)

43. "Даму" КДҚ" АҚ Тетік бойынша есепті осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тоқсан сайын, есепті айдан кейінгі екінші айдың 20-нан кешіктірмей, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне (бұдан әрі – ҚР ҰЭМ) ұсынады.
44. Министрлік осы Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес Тетік шеңберінде берілген қарыз шарттары бойынша субсидиялардың нақты пайдаланылғаны туралы есепті тоқсан сайын, есепті айдан кейінгі айдың 20-сынан кешіктірмей, ҚР ҰЭМ-ге ұсынады.";
Қағидаларға 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Осы бұйрыққа 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес 5, 6 және 7-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Инвестициялық саясат департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Ө. Шөкеев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2019 жылғы 19 ақпандағы
№ 72 бұйрығына
1-қосымша
Кредиттер және технологиялық
жабдықтың, ауыл шаруашылығы
малын сатып алудың лизингі,
сондай-ақ ауыл
шаруашылығы техникасының
лизингі бойынша сыйақы
мөлшерлемелерін
субсидиялау қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Ұсыныс
Қаржы институты: ____________________________________________________
(қаржы институтының атауы)
Қарыз алушы:________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
немесе заңы тұлғаның толық атауы)
Кімге: ______________________________________________________________
(жұмыс органының атауы)

** указывается в случае представления займа, выданного финансовыми институтами, в рамках Механизма кредитования приоритетных проектов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 820 "О некоторых вопросах обеспечения долгосрочной тенговой ликвидности для решения задачи доступного кредитования".
Настоящим подтверждается, что:
1) договор займа соответствует требованиям к договорам займа, установленным Правилами субсидирования ставок вознаграждения по кредитам и лизингу технологического оборудования, приобретение сельскохозяйственных животных, а также лизингу сельскохозяйственной техники;
2) целевым назначением является приобретение сельскохозяйственной техники, в том числе навесного и прицепного оборудования (в том числе переданные во вторичный лизинг), а также приобретение сельскохозяйственных животных, приобретение основных средств, строительство (за исключением займов на приобретение основных средств на производство муки, минеральных вод и безалкогольных напитков), пополнение оборотных средств;
3) деятельность заемщика не находится в стадии изменения организационно-правовой формы, ликвидации или банкротства, а также деятельность не приостановлена в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан, за исключением случаев реструктуризации финансовой задолженности и ускоренной реабилитационной процедуры;
4) договор займа не профинансирован за счет средств республиканского бюджета и (или) Национального фонда Республики Казахстан;
5) отсутствие у заемщика фактов нецелевого использования средств по договору займа;
6) отсутствие у заемщика просроченных обязательств по погашению основного долга и/или вознаграждения по договору займа;
7) ставка вознаграждения по договору займа, указанному в заявке на субсидирование не субсидируется по другим государственным и/или бюджетным программам.
Приложение: копия договора займа с графиком погашения.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" __________ 20__ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Уведомление о принятии заявки:
Принято управлением в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП Дата и время подписания ЭЦП
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2019 года № 72
Приложение 5
к Правилам субсидирования
ставок вознаграждения по
кредитам и лизингу
технологического оборудования,
на приобретение сельскохозяйственных
животных, а также лизингу
сельскохозяйственной техники

** "Қолжетімді кредит беру міндетін шешу үшін ұзақ мерзімді теңгелік өтімділікті қамтамасыз етудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 820 қаулысымен бекітілген Басым жобаларға кредит беру тетігінің шеңберінде қаржы институттары берген қарызды ұсынған жағдайда көрсетіледі.
Осымен:
1) қарыз шарты Кредиттер және технологиялық жабдықтың, ауыл шаруашылығы малын сатып алудың лизингі, сондай-ақ ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау қағидаларында белгіленген қарыз шарттарына қойылатын талаптарға сәйкес келетіні;
2) нысаналы мақсаты ауыл шаруашылығы техникасын, оның ішінде аспалы және тіркемелі жабдықты (оның ішінде қайталама лизингке берілген) сатып алу, сондай-ақ ауыл шаруашылығы жануарларын сатып алу, негізгі құралдарды сатып алу, құрылыс (ұн, минералды сулар және алкогольсіз сусындар өндіру бойынша негізгі құралдарды сатып алуға арналған қарыздарды қоспағанда), айналым қаражатын толықтыру болып табылатыны;
3) қаржылық берешегін қайта құрылымдау және жеделдетілген оңалту рәсімі жағдайларын қоспағанда, қарыз алушының қызметі ұйымдық-құқықтық нысанын өзгерту, тарату немесе банкротқа ұшырау сатысында тұрмағаны, сондай-ақ қызметі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес уақытша тоқтатылмағаны;
4) қарыз шарты республикалық бюджет және (немесе) Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры қаражаты есебінен қаржыландырылмағаны;
5) қарыз алушыда қарыз шарты бойынша қаражатты мақсатты пайдаланбау фактілерінің жоқтығы;
6) қарыз алушыда негізгі берешекті және/немесе қарыз шарты бойынша сыйақыны өтеу бойынша мерзімі өткен берешектерінің жоқтығы;
7) субсидиялауға арналған өтінімде көрсетілген қарыз шарты бойынша сыйақы мөлшерлемесі басқа мемлекеттік және/немесе бюджеттік бағдарламалар бойынша субсидияланбайтыны расталады.
Қосымша: өтеу графигі бар қарыз шартының көшірмесі.
Өтінім беруші 20__ жылғы "__" __________ сағат 00:00-де қол қойып, жіберді:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ қою күні мен уақыты
Өтінімнің қабылданғаны туралы хабарлама:
Басқарма 20__ жылғы "__" __________ сағат 00:00-де қабылдады:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ қою күні мен уақыты
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2019 жылғы 19 ақпандағы
№ 72 бұйрығына
2-қосымша
Кредиттер және технологиялық
жабдықтың, ауыл шаруашылығы
малын сатып алудың лизингі,
сондай-ақ ауыл
шаруашылығы техникасының
лизингі бойынша сыйақы
мөлшерлемелерін
субсидиялау қағидаларына
5-қосымша

Перечень товаров по производству в агропромышленном комплексе для субсидирования по договорам займов в рамках Механизма кредитования приоритетных проектов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 820 "О некоторых вопросах обеспечения долгосрочной тенговой ликвидности для решения задачи доступного кредитования"
Наименование группы товаров
Наименование ОКЭД
ОКЭД
Перечень продуктов и товаров на выходе
1
2
3
4
5
1
Сельское хозяйство
Выращивание овощей и бахчевых, корнеплодов и клубнеплодов

"Қолжетімді кредит беру міндетін шешу үшін ұзақ мерзімді теңгелік өтімділікті қамтамасыз етудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 820 қаулысымен бекітілген Басым жобаларға кредит беру тетігінің шеңберіндегі қарыз шарттары бойынша субсидиялау үшін агроөнеркәсіптік кешендегі өндіріс бойынша тауарлар тізбесі
Тауарлар тобының атауы
ЖЭҚС атауы
ЖЭҚС
Шығарылатын өнімдер мен тауарлардың тізбесі
1
2
3
4
5
1
Ауыл шаруашылығы
Көкөністер мен бақша дақылдарын, тамыржемістілер мен түйнекжемістілерді өсіру

0113
Выращивание овощей, в том числе томаты, лук репчатый, лук шалот, чеснок, лук-порей и прочие луковичные овощи, капуста кочанная, капуста цветная, кольраби, капуста листовая и аналогичные съедобные овощи, морковь, репа, сельдерей корневой, редис и прочие аналогичные съедобные корнеплоды, перец, огурцы и корнишоны, сахарная и столовая свекла
Выращивание семян овощей, картофеля, сахарной свеклы
Выращивание бахчевых, в том числе арбуз, дыня и тыква
Выращивание волокнистых прядильных культур
0116
Выращивание хлопка, льна
Выращивание семян хлопка
Выращивание прочих сезонных культур
0119
Выращивание брюквы, кормовой свеклы, кормовой зелени, клевера, люцерны, эспарцета, кормовой кукурузы и прочих трав, кормовой капусты и простых кормовых продуктов
Выращивание гречихи
Выращивание семян свеклы (за исключением семян сахарной свеклы) и семена кормовых растений
Выращивание семечковых и косточковых плодов
0124
Выращивание семечковых и косточковых плодов: яблоки, абрикосы, вишня и черешня, персики и гладкие персики, груши и айва, слива и терн
Разведение прочих пород скота и буйволов
0142
Разведение крупного рогатого скота и буйволов для получения мяса
Разведение молочных пород скота
0141
Выращивание и разведение молочных пород скота
Получение сырого молока
Приложение 3
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2019 года № 72
Приложение 6
к Правилам субсидирования
ставок вознаграждения по
кредитам и лизингу
технологического оборудования,
на приобретение сельскохозяйственных
животных, а также лизингу
сельскохозяйственной техники
Форма

0113
Көкөністер, оның ішінде қызанақ, басты пияз, шалот пиязы, сарымсақ, порей пиязы және басқа да пиязды көкөністер, қауданды қырыққабат, түсті қырыққабат, кольраби, жапырақты қырыққабат және осыларға ұқсас жеуге жарамды көкөністер, сәбіз, шалқан, тамырлы балдыркөк, шалғам және басқа да осыларға ұқсас жеуге жарамды тамыржемістілер, бұрыш, қияр мен корнишондар, қант қызылшасы мен асханалық қызылша өсіру. Көкөніс, картоп, қант қызылшасының тұқымдарын өсіру.
Бақша дақылдарын өсіру, оның ішінде қарбыз, қауын және асқабақ өсіру
Талшықты иірілетін дақылдарын өсіру
0116
Мақта, зығыр өсіру
Мақта тұқымын өсіру
Өзге де маусымдық дақылдарды өсіру
0119
Тарна, азықтық қызылша, азықтық көк, беде, жоңышқа, эспарцет, азықтық жүгері және өзге де шөптер, азықтық қырыққабат пен қарапайым азықтық өнімдер өсіру
Қарақұмық өсіру
Қызылша тұқымын (қант қызылшасы тұқымдарын қоспағанда) және азықтық өсімдіктер тұқымын өсіру
Шекілдеуікті және сүйекті жемістер өсіру
0124
Шекілдеуікті және сүйекті жемістер: алма, өрік, шие және тәтті шие, шабдалы және жылтыр шабдалы, алмұрт және беже, қараөрік және шомырт өсіру
Малдың және қодастың өзге де тұқымдарын өсіру
0142
Ет алу үшін ірі қара мал мен қодас өсіру
Малдың сүтті тұқымдарын өсіру
0141
Малдың сүтті тұқымдарын өсіру және көбейту
Шикі сүт алу
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2019 жылғы 19 ақпандағы
№ 72 бұйрығына
3-қосымша
Кредиттер және технологиялық
жабдықтың, ауыл шаруашылығы
малын сатып алудың лизингі,
сондай-ақ ауыл
шаруашылығы техникасының
лизингі бойынша сыйақы
мөлшерлемелерін
субсидиялау қағидаларына
6-қосымша
Нысан

Отчет об освоении средств, выданных в рамках Механизма кредитования приоритетных проектов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 820 "О некоторых вопросах обеспечения долгосрочной тенговой ликвидности для решения задачи доступного кредитования" за период с ____________ по __________
Отчетный период ___ месяц 20___ года
Индекс: форма №
Периодичность: ежемесячная/ежеквартальная
Круг лиц представляющих: финансовые институты. Акционерное общество "Фонд развития предпринимательства "Даму"
Куда представляется: Акционерное общество "Фонд развития предпринимательства "Даму". Министерство национальной экономики Республики Казахстан

"Қолжетімді кредит беру міндетін шешу үшін ұзақ мерзімді теңгелік өтімділікті қамтамасыз етудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 820 қаулысымен бекітілген Басым бағыттарға кредит беру тетігінің шеңберінде берілген қаражаттың игерілуі туралы ____________ мен ____________ аралығындағы кезеңге есеп
Есепті кезең: 20 ___ жылғы ____ айы
Индексі: № нысан
Кезеңділігі: ай сайынғы/ тоқсандық
Ұсынатын тұлғалар тобы: қаржы институттары. "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы
Қайда ұсынылады: "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі

Отчет о фактическом использовании субсидий по договорам займа, выданным в рамках Механизма кредитования приоритетных проектов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 820 "О некоторых вопросах обеспечения долгосрочной тенговой ликвидности для решения задачи доступного кредитования" за____ квартал 20___года
Отчетный период ___ квартал 20___ года
Индекс: форма №
Периодичность: квартальная
Круг лиц представляющих: Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Куда представляется: Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Срок представления: Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан предоставляет в Министерство национальной экономики Республики Казахстан ежеквартально до 20 числа месяца, следующего за отчетным
Наименование заемщика
ИИН/ БИН
№ и дата договора займа
Сумма договора займа, тенге
Всего предусмотрено субсидий за весь срок действия договора займа, тенге
Всего перечислено субсидий, тенге
Управлением сельского хозяйства области, города республиканского значения и столицы финансовому институту
Финансовым институтом заемщику
Всего
в том числе за отчетный период
Всего
в том числе за отчетный период
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого:
продолжение таблицы
Отклонение (+, -) (+) переплата, (-) недостаток, тенге
Возврат неиспользованных субсидий управлению сельского хозяйства области, города республиканского значения и столицы (факт), тенге
Остаток субсидий, находящийся на специальном счете финансового института (графа11 -графа13), тенге
Четырех значный класс по ОКЭД

"Қолжетімді кредит беру міндетін шешу үшін ұзақ мерзімді теңгелік өтімділікті қамтамасыз етудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 820 қаулысымен бекітілген Басым бағыттарға кредит беру тетігінің шеңберінде берілген қарыз шарттары бойынша субсидиялардың нақты пайдаланылғаны туралы 20 ___ жылғы ____ тоқсан үшін есеп
Есепті кезең: 20 ___ жылғы ____ тоқсан
Индексі: № нысан
Кезеңділігі: тоқсандық
Ұсынатын тұлғалар тобы: Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне
Ұсыну мерзімі: Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-сына дейін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне береді
Қарыз алушының атауы
ЖСН/ БСН
Қарыз шартының № және күні
Қарыз шартының сомасы, теңге
Қарыз шартының бүкіл қолданылу мерзімі бойынша барлық көзделген субсидия, теңге
Барлық аударылған субсидиялар, теңге
Облыстың, республикалық маңызы бар қала мен астананың ауыл шаруашылығы басқармасы қаржы институтына
Қаржы институты қарыз алушыға
Барлығы
оның ішінде есепті кезеңде
Барлығы
оның ішінде есепті кезеңде
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы
Ауытқу (+, -) (+) артық төлем, (-) жетіспеу, теңге
Пайдаланылмаған субсидияларды облыстың, республикалық маңызы бар қала мен астананың ауыл шаруашылығы басқармасына қайтару (нақты), теңге
Қаржы институтының арнайы шотындағы субсидиялардың қалдығы (11-баған – 13-баған), теңге
ЖЭҚС бойынша төрт таңбалы сыныбы