О внесении изменений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 235 "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников"
Решение маслихата Актюбинской области от 1 марта 2019 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 марта 2019 года № 5984
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 569 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 223 "Об утверждении методики расчета платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5675, Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 235 "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" (зарегистриванное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3306, опубликованное 19 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
размер ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников, утвержденный указанным решением, утвердить в новой редакции согласно приложению.

Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 "Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 383 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5984 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 223 "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақыны есептеу әдістемесін бекіту туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5675 тіркелген бұйрығына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 "Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3306 тіркелген, 2010 жылғы 19 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшері, қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Т. ЕСЕНГУЛОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение к решению областного маслихата от 1 марта 2019 года № 383
Приложение к решению областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 235
РАЗМЕР
ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников бассейнов рек Урал, Уил, Сагиз, Эмба
№ п/п
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставка платы
1.
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 куб.м

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Т. ЕСЕНҒҰЛОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
2019 жылғы 1 наурыздағы № 383 облыстық мәслихаттың шешіміне қосымша
2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 облыстық мәслихаттың шешіміне қосымша
Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны
үшін төлемақы мөлшерлемелерінің
МӨЛШЕРІ Жайық, Ойыл, Сағыз, Ембi өзендерінің бассейндері
№ р/с
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері
1.
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 тек.м