Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз,утилизацию твердых бытовых отходов по городу Тараз
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 15 февраля 2019 года № 42-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 февраля 2019 года № 4107. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 26 марта 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 26.03.2021 № 3-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №14285), Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Тараз согласно приложению 1 к настоящему решению.

Тараз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға,арналған тарифтерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 42-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 ақпанда № 4107 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 26.03.2021 № 3-6 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормаларын есептеудiң үлгiлiк қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10030 болып тіркелген) және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтi есептеу әдiстемесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2016 жылғы 1 қыркүйектегi № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14285 болып тіркелген) сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешiмнің 1-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.

2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Тараз согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по коммунальному хозяйству, благоустройству, охране окружающей среды и земельным отношениям.
4. Настоящий решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Таразского
городского маслихата А.Джузанов
Секретарь Таразского
городского маслихата Б.Кулекеев
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
№ 42-7 от 15 февраля 2019 года
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Тараз
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

2. Тараз қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, арналған тарифтер осы шешiмнің 2-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының коммуналдық-шаруашылық, көркейту, қоршаған ортаны сақтау және жер қатынастары жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Тараз қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Джузанов
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2019 жылғы 15 ақпандағы
№ 42-7 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

1,25
Примечание: Стоимость за сбор, вывоз и утилизацию твердых бытовых отходов на 1 жителя в месяц – 84,4 тенге (без НДС).
Тарифы указаны без налога на добавленную стоимость.

1,25
Ескерту: 1 тұрғынға бір айда тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және кәдеге жарату үшін қызмет құны - 84,4 теңге (ҚҚС-сыз).
Тарифтер қосымша құн салығынсыз көрсетілген.