О признании утратившими силу некоторых решений Таласского районного маслихата
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 14 февраля 2019 года № 51-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 февраля 2019 года № 4106
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Таласского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Рысбаева Сабыргали Абдрахимбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиций и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Тилеубердиев
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение к решению
Таласского районного маслихата
от "14" февраля 2019 года № 51-3
Перечень некоторых решений Таласского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области № 13-4 от 18 апреля 2005 года "О внесении дополнений в решение Таласского районного маслихата от 2 февраля 2004 года "Об утверждении Положения о порядке назначения жилищного пособия на содержание жилья и оплаты коммунальных услуг отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-10-4, опубликовано в газете "Талас тынысы" 2005 года);
2. Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области № 12-3 от 8 августа 2008 года "О внесении изменений и дополнений в решение Таласского районного маслихата от 30 июня 2008 года № 11-13 "Об установлении размера и порядка предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-10-65, опубликовано в газете "Талас тынысы" 1 ноября 2008 года);
3. Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области № 24-10 от 29 сентября 2009 года "О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 30 июня 2008 года № 11-13 "Об установлении размера и порядка предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 86, опубликовано в газете "Талас тынысы" 7 ноября 2009 года);

Талас аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 ақпандағы № 51-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 ақпанда № 4106 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Талас аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Рысбаев Сабырғали Әбдірахымбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Тилеубердиев
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2019 жылғы "14" ақпандағы
№ 51-3 шешіміне қосымша
Талас аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 2 ақпандағы № 3-6 "Азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерге төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын тағайындау тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2005 жылғы 18 сәуірдегі № 13-4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-10-4 болып тіркелген, "Талас тынысы" газетінде 2005 жылы жарияланған);
2. "Табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу туралы" Талас аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 30 маусымдағы № 11-13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Талас аудандық мәслихатының 2008 жылғы 8 тамыздағы № 12-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-10-65 болып тіркелген, "Талас тынысы" газетінде 2008 жылы 1 қарашада жарияланған);
3. "Табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін белгілеу туралы" Талас аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 30 маусымдағы № 11-13 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қыркүйектегі № 24-10 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 86 тіркелген, "Талас тынысы" газетінде 2009 жылы 7 қарашада жарияланған);

4. Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области № 45-5 от 2 сентября 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение Таласского районного маслихата от 28 сентября 2010 года № 36-6 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Таласскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-10-124, опубликовано в газете "Талас тынысы" 5 октября 2011 года).

4. "Талас ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 36-6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 45-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-10-124 тіркелген, "Талас тынысы" газетінде 2011 жылы 05 қазанда жарияланған).