О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 7 июня 2019 года № 23/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 июня 2019 года № 5380. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 21 февраля 2024 года № 09/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 21.02.2024 № 09/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/01 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3018, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 марта 2015 года № 11, в информационно-правовой системе "Әділет" в электронном виде от 26 октября 2015 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Нуржубалину Р.Д.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Абайского района
от __________ года № _____
Помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Наименование населенного пункта
Помещения
1.
Город Абай
Актовый зал музыкальной школы
2.
Город Абай отделение Вольный
Классная комната средней школы № 4
3.
Город Абай отделение Караган
Классная комната Караганской средней школы
4.
Город Абай отделение Кзыл
Классная комната основной школы № 8
5.
Акбастауский сельский округ
Сельский клуб
6.
Есенгельдинский сельский округ
Сельский клуб
7.
Село Дубовка
Сельский клуб
8.
Поселок Карабас
Зрительный зал Дома культуры
9.
Карагандинский сельский округ
Зрительный зал сельского Дома культуры
10.
Коксунский сельский округ
Зрительный зал сельского Дома культуры
11.
Кулаайгырский сельский округ
Зрительный зал сельского Дома культуры
12.
Курминский сельский округ
Классная комната Курминской средней школы
13.
Мичуринский сельский округ
Сельский клуб
14.
Село Сарепта
Сельский клуб
15.
Самарский сельский округ
Сельский клуб
16.
Поселок Топар
Дом культуры "Энергетик"
17.
Поселок Южный
Малый зал Дома культуры
18.
Село Юбилейное
Актовый зал комплекса школы – детский сад "Мерей"
Приложение 2
к постановлению акимата
Абайского района
от ____________ № _______
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Город Абай
По проспекту Победы дом 1а, возле районного узла почтовой связи, по улице Гете возле здания управления по защите прав потребителей
2.
Город Абай отделение Вольный
Улица Труда дом 34, возле магазина "Шурик"
3.
Город Абай отделение Караган
Улица Нуринская дом 8, возле магазина "Надежда"
4.
Город Абай отделение Кзыл
Улица Молина, возле дома 37
5.
Акбастауский сельский округ
Улица Орталық дом 1, возле Дома культуры
6.
Есенгельдинский сельский округ
Улица Орталық 20, возле магазина "Мечта"
7.
Село Дубовка
Улица Юбилейная, возле остановки "АПК "Волынский"
8.
Поселок Карабас
Улица Кирова дом 16, возле отделения Казпочты
9.
Карагандинский сельский округ
Центральная улица Комарова, на торговой площади "Тумба"
10.
Коксунский сельский округ
Улица Орталық 19, возле фельдшерско-акушерского пункта
11.
Кулаайгырский сельский округ
Улица Шерубай батыра дом 1а, возле сельской врачебной амбулатории
12.
Курминский сельский округ
На пересечении улиц 50 лет Казахстана и Спасской
13.
Мичуринский сельский округ
Улица Орталық 3, возле магазина "Катюша"
14.
Село Сарепта
Улица Трудовая, возле сельской врачебной амбулатории
15.
Самарский сельский округ
Улица Орталық, возле магазина "Алина", в селе Изумрудное, возле Изумрудненской начальной школы
16.
Поселок Топар
Улица Пономарева дом 13, возле отделения Казпочты, возле административного корпуса Центральной районной больницы
17.
Поселок Южный
Улица Панфилова, возле магазина "Айнур"
18.
Село Юбилейное
Улица Мичурина дом 12, возле сельской врачебной амбулатории

Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 23/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 маусымда № 5380 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 21 ақпандағы № 09/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 21.02.2024 № 09/01 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушыларымен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
3. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы "Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 07/01 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3018 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 наурыздағы № 11 "Абай Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 қазанда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.Д. Нуржубалинаға жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Абай ауданы әкімдігінің
___________ № _____
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушыларымен кездесу үшін үй-жайлар
Елді мекен атауы
Үй-жайлар
1.
Абай қаласы
Музыка мектебінің актілік залы
2.
Абай қаласының Вольный бөлімшесі
№ 4 орта мектебінің сынып бөлмесі
3.
Абай қаласының Қараған бөлімшесі
Қараған орта мектебінің сынып бөлмесі
4.
Абай қаласының Қызыл бөлімшесі
№ 8 негізгі мектебінің сынып бөлмесі
5.
Ақбастау ауылдық округі
Ауылдық клуб
6.
Есенгелді ауылдық округі
Ауылдық клуб
7.
Дубовка ауылы
Ауылдық клуб
8.
Қарабас кенті
Мәдениет үйінің көрермендер залы
9.
Қарағанды ауылдық округі
Ауылдық мәдениет үйінің көрермендер залы
10.
Көксу ауылдық округі
Ауылдық мәдениет үйінің көрермендер залы
11.
Құлаайғыр ауылдық округі
Ауылдық мәдениет үйінің көрермендер залы
12.
Құрма ауылдық округі
Құрма орта мектебінің сынып бөлмесі
13.
Мичурин ауылдық округі
Ауылдық клуб
14.
Сәрепті ауылы
Ауылдық клуб
15.
Самарка ауылдық округі
Ауылдық клуб
16.
Топар кенті
"Энергетик" мәдениет үйі
17.
Южный кенті
Мәдениет үйінің шағын залы
18.
Юбилейный ауылы
"Мерей" мектеп бала-бақша кешенінің актілік залы
Абай ауданы әкімдігінің
___________ № _____
қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Абай қаласы
Жеңіс даңғылы бойынша 1а үй, пошта байланысы аудандық торабының жанында, Гете көшесі бойынша тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқарманың жанында
2.
Абай қаласының Вольный бөлімшесі
Труд көшесі 34 үй, "Шурик" дүкенінің жанында
3.
Абай қаласының Қараған бөлімшесі
Нуринская көшесі 8, "Надежда" дүкенінің жанында
4.
Абай қаласының Қызыл бөлімшесі
Молин көшесі, 37 үйдің жанында
5.
Ақбастау ауылдық округі
Орталық көшесі 1 үй, ауылдық мәдениет үйінің жанында
6.
Есенгелді ауылдық округі
Орталық көшесі 20, "Мечта" дүкенінің жанында
7.
Дубовка ауылы
Юбилейная көшесі, "Волынский" АӨК аялдамасы жанында
8.
Қарабас кенті
Киров көшесі 16 үй, Қазпошта бөлімінің жанында
9.
Қарағанды ауылдық округі
Комаров орталық көшесі, "Тумба" сауда алаңында
10.
Көксу ауылдық округі
Орталық көшесі 19 үй, фельдшерлік-акушерлік пункті жанында
11.
Құлаайғыр ауылдық округі
Шерубай батыр көшесі 1а үй, ауылдық дәрігерлік амбулаторияның жанында
12.
Құрма ауылдық округі
Қазақстанның 50 жылдығы және Спасск көшелерінің қиылысында
13.
Мичурин ауылдық округі
Орталық көшесі 3, "Катюша" дүкенінің жанында
14.
Сәрепті ауылы
Трудовая көшесі, ауылдық дәрігерлік амбулаторияның жанында
15.
Самарка ауылдық округі
Орталық көшесі, "Алина" дүкенінің жанында, Изумрудный ауылында, Изумрудный бастауыш мектебінің жанында
16.
Топар кенті
Пономарев көшесі 13 үй, Қазпошта бөлімінің жанында, орталық аудандық аурухана әкімшілігінің корпусы жанында
17.
Южный кенті
Панфилов көшесі, "Айнур" дүкенінің жанында
18.
Юбилейный ауылы
Мичурина көшесі 12 үй, ауылдық дәрігерлік амбулаторияның жанында