Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации по Жанааркинскому району на 2019 год
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 14 февраля 2019 года № 11/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 февраля 2019 года № 5191. Прекращено действие в связи с истечением срока.
В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 1;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы в Жанааркинском районе, согласно приложению 2.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 2 марта 2018 года №13/04 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации по Жанааркинскому району на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4661, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 марта 2018 года, в районной газете "Жаңаарқа" 7 апреля 2018 года №15 (9852)).

2019 жылға Жаңаарқа ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 11/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 ақпанда № 5191 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмілеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін 1-қосымшаға сәйкес;
2) Жаңаарқа ауданында қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін 2- қосымшаға сәйкес.
2. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 наурызындағы №13/04 "2018 жылға Жаңаарқа ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4661 тіркелді, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 30 наурызында, "Жаңаарқа" аудандық газетінің №15 (9852) санында 2018 жылы 7 сәуірінде жарияланған) қаулысының күші жойылған болып танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Ш.Кожукаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ю. Беккожин
Приложение 1
к постановлению акимата
Жанааркинского района
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жаңаарқа - 2006"
62
1
1
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Арқа Құрылыс 2009"
98
1
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Жанааркинского района
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы в Жанааркинском районе
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы (единиц)
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жаңаарка - 2006"
62
1
1
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Арка Құрылыс 2009"
98
1
1

3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Жаңаарқа ауданының әкімінің орынбасары Қанат Шубайұлы Қожықаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ю. Бекқожин
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
қаулысына 1- қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі қызметкерлердің тізімдік санынан (%)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Жаңаарқа - 2006" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62
1
1
2.
"Арқа Құрылыс 2009" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
98
1
1
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
қаулысына 2- қосымша
Жаңаарқа ауданында қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі қызметкерлердің тізімдік санынан (%)
Қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Жаңаарқа - 2006" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62
1
1
2.
"Арқа Құрылыс 2009" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
98
1
1