Об утверждении перечней рыбохозяйственных водоемов местного значения и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства, садкового рыбоводного хозяйства
Постановление акимата Кызылординской области от 5 февраля 2019 года № 1318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 февраля 2019 года № 6674.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 07.04.2023 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 3), 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", пунктом 7 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын, тор қоршамада балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бөлінісіндегі жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбелерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 1318 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 ақпанда № 6674 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 07.04.2023 № 62 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 3), 31) тармақшаларына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 7-тармағына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі бекітілсін.

2. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства, садкового рыбоводного хозяйства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 07.04.2023 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын, тор қоршамада балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бөлінісіндегі жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 07.04.2023 № 62 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылординской области по перечню согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.

3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды заңнамамен белгіленген тәртіппен қабылдасын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 5 февраля 2019 года № 1318
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 07.04.2023 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование рыбохозяйственных
водоемов
Площадь, гектар
Район расположения
1.
Алаша кол

6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2019 жылғы 5 ақпандағы
№ 1318 қаулысына 1-қосымша
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 07.04.2023 № 62 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Балық шаруашылығы су айдындарының атауы
Аумағы, гектар
Орналасу ауданы
1.
Алаша көл

200.
Камбаш №9 участок
990
201.
Камбаш №10 участок
538
Приложение 3 к постановлению
акимата Кызылординской области
от "05" февраля 2019 года № 1318
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
1) Постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4842, опубликовано 22 января 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 29 января 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");

200.
Қамбаш №9 учаскесі
990
201.
Қамбаш №10 учаскесі
538
Қызылорда облысы әкімдігінің
2019 жылғы "05" ақпандағы
№ 1318 қаулысына 3-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4842 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 22 қаңтарда және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 29 қаңтарда жарияланған);

2) Постановление акимата Кызылординской области от 17 марта 2015 года № 875 "О внесении дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4929, опубликовано 04 апреля 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 5 мая 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
3) Постановление акимата Кызылординской области от 23 сентября 2015 года № 170 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5162, опубликовано 10 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 10 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
4) Постановление акимата Кызылординской области от 9 января 2017 года № 679 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5722, опубликовано 27 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
5) Постановление акимата Кызылординской области от 29 декабря 2017 года № 1006 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6127, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2) "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 875 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4929 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 04 сәуірде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 5 мамырда жарияланған);
3) "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 170 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5162 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 10 қазан және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 қарашада жарияланған);
4) "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 679 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5722 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 27 ақпанда жарияланған);
5) "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 1006 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6127 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 26 қаңтарда жарияланған).