Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 14 февраля 2019 года № 19-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 февраля 2019 года № 6696. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов на 2019 год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аральского района от 13 июня 2017 года № 95-қ "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5888, опубликовано 11 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Аральского района от 16 мая 2018 года № 321-қ "О внесении изменений в постановление акимата Аральского района от 13 июня 2017 года № 95-қ "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6300, опубликовано 5 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.

2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 19-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 ақпанда № 6696 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына және "Құқық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін екі пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квоталар осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 маусымдағы № 95-қ қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5888 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 11 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 маусымдағы № 95-қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 мамырдағы № 321-қ қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6300 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Р. Утешов
Приложение 1 к постановлению
акимата Аральского района
от "14" февраля 2019 года № 19-қ
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Куланды"
50
2%
1
Приложение 2 к постановлению
акимата Аральского района
от "14" февраля 2019 года № 19-қ
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год

5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Р. Өтешов
Арал ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "14" ақпандағы
№ 19-қ қаулысына 1 қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны, (адам)
1
"Құланды" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2%
1
Арал ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "14" ақпандағы
№ 19-қ қаулысына 2 қосымша
2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота

Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Аральского районного акимата Кызылординской области от 17.09.2019 № 130-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобож-денных из мест лишения свободы (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Арал курылысы"
56
4 %
2
2
Товарищества с ограниченной ответственностью "Сервисно - заготовительный центр" "Арал"
40
4 %
2

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 17.09.2019 № 130-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Ұйым атауы
Жұмыс-керлердің тізімдік саны (адам)
Квота көлемі (% жұмыс-керлердің тізімдік санынан)
Бас бостан-дығынан айыру орын-дарынан боса-тылған адамдар үшін жұмыс орын-дарының саны, (адам)
1
"Арал құрылысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
56
4 %
2
2
"Арал" "Сервистік дайындау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
40
4 %
2