О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 11 декабря 2019 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 января 2020 года № 4099
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Мангистауской области" (Сагимбаев А.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Жумашева К.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 11 декабря 2019 года
№ 261
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 4 ноября 2015 года № 341 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранение Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2892, опубликовано 7 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Мангистауской области от 14 декабря 2015 года № 393 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2951, опубликовано 28 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Постановление акимата Мангистауской области от 14 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2950, опубликовано 28 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");

Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 261 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 4099 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.А. Сагимбаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Қ.Жұмашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2019 жылғы 11 желтоқсаны
№ 261 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 341 "Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2892 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 393 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі әлеуетті қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2951 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 394 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2950 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

4. Постановление акимата Мангистауской области 15 ноября 2016 года № 346 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 14 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3218, опубликовано 26 декабря 2016 года в информационно-прововой системе "Әділет");
5. Постановление акимата Мангистауской области от 15 ноября 2016 года № 347 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 14 декабря 2015 года № 393 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3219, опубликовано 26 декабря 2016 года в информационно-прововой системе "Әділет");
6. Постановление акимата Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 167 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 14 декабря 2015 года № 393 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3404, опубликовано 17 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Постановление акимата Мангистауской области от 27 мая 2019 года № 104 "О делении территории Тупкараганского района Мангистауской области на зоны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3906, опубликовано 4 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қарашадағы № 346 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 394 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3218 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
5. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қарашадағы № 347 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 393 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3219 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 желтоқсанда Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
6. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 167 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 393 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3404 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 104 "Маңғыстау облысының Түпқараған ауданының аумағын аймақтарға бөлу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3906 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).