О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 9 июля 2018 года № 974 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и лиц, состоящих на учете службы пробации города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2019 года № 478. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 апреля 2019 года № 5329. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 мая 2021 года № 743
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19.05.2021 № 743 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 7), пунктами 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и лиц, состоящих на учете службы пробации города Петропавловска" от 9 июля 2018 года № 974 (опубликовано 20 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4836) следующие изменения:

"Петропавл қаласының бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 9 шілдедегі № 974 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 478 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 5329 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 мамырдағы № 743 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 19.05.2021 № 743 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 7), 8) тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 – бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Петропавл қаласының бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 9 шілдедегі № 974 қаулысына (2018 жылғы 20 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4836 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін: