О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 9 февраля 2018 года № 19/138-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в Аягозском районе"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 июня 2019 года № 39/262-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 июля 2019 года № 6072. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 16.01.2023 № 21/428-VII.
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 16.01.2023 № 21/428-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 9 февраля 2018 года № 19/138-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в Аягозском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5490, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 февраля 2018 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 3 марта 2018 года) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Аягоз и поселке Актогай Аягозского района";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:";

Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 19/138-VІ "Аягөз ауданындағы тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 39/262-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 шілдеде № 6072 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.01.2023 №21/428-VII шешімімен.
Күші жойылды - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 21/428-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1- бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 19/138-VІ "Аягөз ауданындағы тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5490 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 27 ақпанында, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2018 жылдың 3 наурызында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Аягөз ауданының Аягөз қаласындағы және Ақтоғай кентіндегі тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы";
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1- бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";

приложения 1 и 2 утвержденных указанным решением изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата от 24 января 2019 года №34/230-VІ "О приостановлении действия решения Аягозского районного маслихата от 9 февраля 2018 года № 19/138-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в Аягозском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-194, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 февраля 2019 года).

аталған шешіммен бекітілген 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қаңтардағы №34/230-VІ "Аягөз ауданындағы тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 19/138-VІ шешімнің қолданылуын тоқтата тұру туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-194 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 13 ақпанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.