О признании утратившими силу некоторых решений Астраханского районного маслихата
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13 июля 2020 года № 6С-69-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 июля 2020 года № 7958
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Астраханского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
А.Бейсенбенов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение
к решению Астраханского
районного маслихата
от 13 июля 2020 года
№ 6С-69-3
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Астраханского районного маслихата
1. Решение Астраханского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Астраханском районе" от 26 августа 2016 года года № 6С-8-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5546, опубликовано 6 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Астраханского районного маслихата "О внесении изменения в решение Астраханского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 6С-8-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Астраханского района" от 6 апреля 2017 года № 6С-18-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5912, опубликовано 10 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Решение Астраханского районного маслихата "О внесении изменения в решение Астраханского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 6С-8-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Астраханского района" от 9 февраля 2018 года № 6С-31-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6437, опубликовано 5 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Астрахан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 шілдедегі № 6С-69-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 шілдеде № 7958 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Бейсенбенов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 шілдедегі
№ 6С-69-3 шешіміне
қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5546 тіркелген, 2016 жылғы 6 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
2. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-7 "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 6С-18-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5912 тіркелген, 2017 жылғы 10 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-7 "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешеміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 9 ақпандағы № 6С-31-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6437 тіркелген, 2018 жылғы 5 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

4. Решение Астраханского районного маслихата "О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 6С-8-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Астраханского района" от 29 июня 2018 года № 6С-38-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6734, опубликовано 24 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Решение Астраханского районного маслихата "О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 6С-8-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Астраханского района" от 9 октября 2018 года № 6С-42-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6821, опубликовано 7 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Решение Астраханского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 6С-8-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Астраханского района" от 24 января 2019 года № 6С-50-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7058, опубликовано 7 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Решение Астраханского районного маслихата "О внесении изменения и дополнения в решение Астраханского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 6С-8-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Астраханского района" от 25 июня 2019 года № 6С-53-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7253, опубликовано 5 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Решение Астраханского районного маслихата "О внесении изменений и дополнения в решение Астраханского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 6С-8-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Астраханского района" от 27 сентября 2019 года № 6С-54-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7411, опубликовано 9 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-7 "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 29 маусымдағы № 6С-38-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6734 тіркелген, 2018 жылғы 24 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
5. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-7 "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 9 қазандағы № 6С-42-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6821 тіркелген, 2018 жылғы 7 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
6. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-7 "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 6С-50-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7058 тіркелген, 2019 жылғы 7 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
7. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-7 "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" 2019 жылғы 25 маусымдағы № 6С-53-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7253 тіркелген, 2019 жылғы 5 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
8. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-7 "Астрахан ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 6С-54-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7411 тіркелген, 2019 жылғы 9 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.