Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Егиндыкольском районе
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 6С55-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2021 года № 8288
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан", Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Определить порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Определить границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Егиндыкольском районе согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного
маслихата, исполняющий
обязанности секретаря
Егиндыкольского районного
маслихата
М.Бектуров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С55-3
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе:
1. Село Егиндыколь, площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима Егиндыкольского района", улица Победы, 6.
2. Село Егиндыколь, центральный парк, расположенный у здания государственного коммунального казенного предприятия "Егиндыкольский районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры и развития языков Егиндыкольского района", улица Победы, 10.
3. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Егиндыколь, улица Победы от пересечения улицы Школьная до пересечения с улицей Гагарина.
Приложение 2 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С55-3
Порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе

Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 8288 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы Заңына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар айқындалсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес, Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар айқындалсын.
3. Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес, Егіндікөл ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары айқындалсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы, Егіндікөл аудандық
мәслихат хатшысының міндетін
атқарушы
М.Бектуров
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С55-3 шешіміне
1-қосымша
Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар
Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар:
1. Егіндікөл ауылы, "Егіндікөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында орналасқан алаң, Победы көшесі, 6.
2. Егіндікөл ауылы, "Егіндікөл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Егіндікөл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында орналасқан орталық саябақ, Победы көшесі, 10.
3. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Егіндікөл ауылы, Победы көшесі Школьная көшесінің қиылысынан Гагарин көшесінің қиылысына дейін.
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С55-3 шешіміне
2-қосымша
Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар

1. Настоящий порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан" (далее – Закон).
2. Материально-техническое и организационное обеспечение проведения мирных собраний осуществляется их организатором и участниками за счет собственных средств, а также за счет средств и имущества, собранных и (или) переданных для проведения данных мирных собраний, если Законом и иными законами Республики Казахстан не установлено иное.
3. Нормы предельной заполняемости специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Егиндыкольском районе:
1) село Егиндыколь, площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима Егиндыкольского района", улица Победы, 6, норма предельной заполняемости 50 человек;
2) село Егиндыколь, центральный парк, расположенный у здания государственного коммунального казенного предприятия "Егиндыкольский районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры и развития языков Егиндыкольского района", улица Победы, 10, норма предельной заполняемости 50 человек;
3) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Егиндыколь, улица Победы от пересечения улицы Школьная до пересечения с улицей Гагарина, норма предельной заполняемости 50 человек.
4. Не допускается установление юрт, палаток, иных сооружений в специализированных местах для организации и проведения мирных собраний без согласия местного исполнительного органа.
Приложение 3 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С55-3
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Егиндыкольском районе
Не допускается проведение пикетирования в Егиндыкольском районе на расстоянии 200 метров от границ прилегающих территорий объектов указанных в пункте 5 статьи 9 Закона.

1. Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді.
2. Бейбіт жиналыстар өткізуді материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуді оларды ұйымдастырушы мен оларға қатысушылар өз қаражаты есебінен, сондай-ақ осы бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жиналған және (немесе) берілген қаражат пен мүлік есебінен, егер Заңда және Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында өзгеше белгіленбесе, жүзеге асырады.
3. Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындардың шекті толу нормалары:
1) Егіндікөл ауылы, "Егіндікөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында орналасқан алаң, Победы көшесі, 6, шекті толу нормасы 50 адам;
2) Егіндікөл ауылы, "Егіндікөл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Егіндікөл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында орналасқан Орталық саябақ, Победы көшесі, 10, шекті толу нормасы 50 адам;
3) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Егіндікөл ауылы, Победы көшесі Школьная көшесінің қиылысынан Гагарин көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 50 адам.
4. Жергілікті атқарушы органның келісімінсіз бейбіт жиналыстар ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарда киіз үйлер, шатырлар, өзге де құрылысжайлар орнатуға жол берілмейді.
Егіндікөл аудындық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С55-3 шешіміне
3-қосымша
Егіндікөл ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
Егіндікөл ауданында Заңның 9-бабының 5-тармағында көрсетілген объектілердің іргелес жатқан аумақтарының шекарасынан 200 метр қашықтықта пикеттелді өткізуге жол берілмейді.