Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Ерейментауском районе
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 1 июня 2020 года № а-6/166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 июня 2020 года № 7876.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16.07.2021 № а-7/186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Ерейментауской районной территориальной избирательной комиссией, места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Ерейментауском районе, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16.07.2021 № а-7/186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16.07.2021 № а-7/186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ерейментауском районе" от 4 мая 2019 года № а-5/140 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7176, опубликовано 8 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Ерейментауского района Куттыбаева Е. Б.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района А.Альжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Ерейментауская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "01" июня 2020 года
№ а-6/166
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Ерейментауском районе

Ерейментау ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № а-6/166 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 7876 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 16.07.2021 № а-7/186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ерейментау ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ерейментау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Ерейментау ауданында барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiленсiн.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 16.07.2021 № а-7/186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 16.07.2021 № а-7/186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің "Ерейментау ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай беру туралы" 2019 жылғы 4 мамырдағы № а-5/140 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7176 тіркелді, 2019 жылғы 8 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды) қаулысы күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ерейментау ауданы әкімі аппаратының басшысы Е. Б. Құттыбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі А.Альжанов
"КЕЛIСIЛДI"
Ерейментау аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "01" маусымдағы
№ а-6/166 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданында барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 09.07.2024 № а-7/197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Ерейментау
Тумба для объявлений, улица Абая Кунанбаева, 113.
Тумба для объявлений, улица Абая Кунанбаева, 114.
Тумба для объявлений, улица Шокана Уалиханова, 39.
2
Село Олжабай батыра
Информационный стенд, улица имени Шамшита Байтуарова, 15.
3
Село Ынтымак
Информационный стенд, улица имени Рахимжана Кошкарбаева, 19.
4
Село Алгабас
Информационный стенд, улица имени Шайкена Турсынбаева, 9.
5
Село Куншалган
Информационный стенд, улица имени Иллиадора Поморцева, 8.
6
Село Шакей
Информационный стенд, улица Жанатурмыс, 36.
7
Село Каратал
Информационный стенд, улица Тауелсиздик, 42.
8
Село Селетинское
Информационный стенд, улица имени Ыбырай Алтынсарина, 9.
9
Село Еркиншилик
Информационный стенд, улица Сарыжайлау, 24.
Информационный стенд, улица Юрия Гагарина, 34.
Информационный стенд, улица Меймана Макатаева, 9.
10
Село Енбек
Информационный стенд, улица Шайхи Карибаева, 16.
11
Село Тайбай
Информационный стенд, улица Сарыарка, 53.
12
Село Ельтай

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 09.07.2024 № а-7/197 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Ерейментау қаласы
Хабарландыруға арналған бағана, Абай Құнанбаев көшесі, 113.
Хабарландыруға арналған бағана, Абай Құнанбаев көшесі, 114.
Хабарландыруға арналған бағана, Шоқан Уәлиханов көшесі, 39.
2
Олжабай батыр ауылы
Ақпараттық стенд, Шәмшіт Байтуаров атындағы көшесі, 15.
3
Ынтымақ ауылы
Ақпараттық стенд, Рақымжан Қошқарбаев атындағы көшесі, 19.
4
Алғабас ауылы
Ақпараттық стенд, Шайкен Тұрсынбаев атындағы көшесі, 9.
5
Күншалған ауылы
Ақпараттық стенд, Иллиадор Поморцев атындағы көшесі, 8.
6
Шакей ауылы
Ақпараттық стенд, Жаңатұрмыс көшесі, 36.
7
Қаратал ауылы
Ақпараттық стенд, Тәуелсіздік көшесі, 42.
8
Сілеті ауылы
Ақпараттық стенд, Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі, 9.
9
Еркіншілік ауылы
Ақпараттық стенд, Сарыжайлау көшесі, 24.
Ақпараттық стенд, Юрий Гагарин көшесі, 34.
Ақпараттық стенд, Мейман Мақатаев көшесі, 9.
10
Еңбек ауылы
Ақпараттық стенд, Шайхы Кәрібаев көшесі, 16.
11
Тайбай ауылы
Ақпараттық стенд,Сарыарқа көшесі, 53.
12
Елтай ауылы

Информационный стенд, улица Достык, 4/2.
13
Село Жарык
Информационный стенд, улица Ынтымак, 3.
14
Село Малтабар
Информационный стенд, улица имени Богенбай батыра, 9/3.
15
Село Тургай
Информационный стенд, улица имени Жанибекова Курмаша, 21.
Информационный стенд, улица Сакена Сейфуллина, 16.
16
Село Балыкты
Информационный стенд, улица Орталык, 12.
17
Село Жанажол
Информационный стенд, улица Тауелсиздик, 4.
18
Село Карагайлы
Информационный стенд, улица Карагайлы, 16/1.
19
Село Акмырза
Информационный стенд, улица Жастар, 20.
20
Село Жолбасшы
Информационный стенд, улица Жолбасшы, 13.
21
Село Аксуат
Информационный стенд, улица имени Ибрай Алтынсарина, 2.
Информационный стенд, улица имени Богенбай батыра, 16/1.
22
Село Бозтал
Информационный стенд, улица Достык, 2.
23
Село Уленты
Информационный стенд, улица Маншук Маметовой, 1а.
24
Станция Уленты
Информационный стенд, улица Жастар, 3.
25
Станция Коржынколь
Информационный стенд, улица имени Саккулак би, 16.
26
Село Майлан
Информационный стенд, улица Якова Киселева, 20.
27
Село Койтас
Информационный стенд, улица Бейбитшилик, 11.
28
Село Ажы
Информационный стенд, улица имени Зейн Шашкина, 6.
Информационный стенд, улица имени Зейн Шашкина, 4.
29
Село Бестогай
Информационный стенд, улица имени Абая Кунанбаева, 93.
30
Село Байсары
Информационный стенд, улица Женис, 29.
31
Село Кызылту
Информационный стенд, улица Болашак, 11.
Приложение 2
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "01" июня 2020 года
№ а-6/166
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16.07.2021 № а-7/186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ақпараттық стенд, Достық көшесі, 4/2.
13
Жарық ауылы
Ақпараттық стенд, Ынтымақ көшесі, 3.
14
Малтабар ауылы
Ақпараттық стенд, Бөгенбай батыр атындағы көшесі, 9/3.
15
Торғай ауылы
Ақпараттық стенд, Жәнібеков Құрмаш атындағы көшесі, 21.
Ақпараттық стенд, Сәкен Сейфуллин көшесі, 16.
16
Балықты ауылы
Ақпараттық стенд, Орталық көшесі, 12.
17
Жаңажол ауылы
Ақпараттық стенд, Тәуелсіздік көшесі, 4.
18
Қарағайлы ауылы
Ақпараттық стенд, Қарағайлы көшесі, 16/1.
19
Ақмырза ауылы
Ақпараттық стенд, Жастар көшесі, 20.
20
Жолбасшы ауылы
Ақпараттық стенд, Жолбасшы көшесі, 13.
21
Ақсуат ауылы
Ақпараттық стенд, Ыбрай Алтынсарин атындағы көшесі, 2.
Ақпараттық стенд, Бөгенбай батыр атындағы көшесі, 16/1.
22
Бозтал ауылы
Ақпараттық стенд, Достық көшесі, 2.
23
Өлеңті ауылы
Ақпараттық стенд, Мәншүк Маметова көшесі, 1а.
24
Өлеңті станциясы
Ақпараттық стенд, Жастар көшесі, 3.
25
Қоржынкөл станциясы
Ақпараттық стенд, Саққұлақ Би атындағы көшесі, 16.
26
Майлан ауылы
Ақпараттық стенд, Яков Киселев көшесі, 20.
27
Қойтас ауылы
Ақпараттық стенд, Бейбітшілік көшесі, 11.
28
Ажы ауылы
Ақпараттық стенд, Зейн Шашкин атындағы көшесі, 6.
Ақпараттық стенд, Зейн Шашкин атындағы көшесі, 4.
29
Бестоғай ауылы
Ақпараттық стенд, Абай Құнанбаев атындағы көшесі, 93.
30
Байсары ауылы
Ақпараттық стенд, Жеңіс көшесі, 29.
31
Қызылту ауылы
Ақпараттық стенд, Болашақ көшесі, 11.
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "01" маусымдағы
№ а-6/166 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 16.07.2021 № а-7/186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.