О признании утратившими силу некоторых решений Бурабайского районного маслихата
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2020 года № 6С-56/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2020 года № 7701
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бурабайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель LVІ
(внеочередной) сессии
Бурабайского районного
маслихата
К.Шаяхметов
Секретарь Бурабайского
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Бурабайского района
Приложение к
решению Бурабайского
районного маслихата
от 25 февраля 2020 года
№ 6С-56/3
Перечень некоторых решений Бурабайского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Бурабайского районного маслихата "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бурабайского района" от 21 февраля 2014 года № 5С-27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4059, опубликовано 10 апреля 2014 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
2. Решение Бурабайского районного маслихата "О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 5С-27/2 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бурабайского района" от 25 сентября 2014 года № 5С-34/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4399, опубликовано 24 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение Бурабайского районного маслихата "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бурабайского района" от 06 февраля 2015 года № 5С-39/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4670, опубликовано 01 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Бурабай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 6С-56/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 7701 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бурабай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық
мәслихаттың LVІ (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
К.Шаяхметов
Бурабай аудандық
мәслихат хатшысы
У.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімдігі
Бурабай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 ақпандағы
№ 6С-56/3 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2014 жылғы 21 ақпандағы № 5С-27/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4059 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірде "Бурабай" және "Луч" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы № 5С-27/2 "Бурабай ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 5С-34/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4399 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
3. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2015 жылғы 06 ақпандағы № 5С-39/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4670 болып тіркелген, 2015 жылғы 01 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.

4. Решение Бурабайского районного маслихата "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Бурабайском районе" от 24 июля 2015 года № 5С-44/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4944, опубликовано 03 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Решение Бурабайского районного маслихата "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бурабайского района" от 28 марта 2016 года № 6С-1/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5293, опубликовано 25 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Решение Бурабайского районного маслихата "О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 5С-44/2 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Бурабайском районе" от 12 мая 2016 года № 6С-2/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5397, опубликовано 10 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Решение Бурабайского районного маслихата "О внесении изменений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата" от 12 мая 2016 года № 6С-2/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5416, опубликовано 22 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Решение Бурабайского районного маслихата "О внесении дополнений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата" от 09 декабря 2016 года № 6С-9/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5626, опубликовано 29 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Решение Бурабайского районного маслихата "О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 5С-44/2 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Бурабайском районе" от 13 октября 2017 года № 6С-20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6139, опубликовано 07 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Решение Бурабайского районного маслихата "О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 5С-44/2 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Бурабайском районе" от 10 октября 2018 года № 6С-33/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6811, опубликовано 30 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" 2015 жылғы 24 шілдедегі № 5С-44/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4944 болып тіркелген, 2015 жылғы 03 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
5. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2016 жылғы 28 наурыздағы № 6С-1/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5293 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
6. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 5С-44/2 "Бурабай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 12 мамырдағы № 6С-2/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5397 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
7. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 12 мамырдағы № 6С-2/10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5416 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
8. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 6С-9/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5626 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
9. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 5С-44/2 "Бурабай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 13 қазандағы № 6С-20/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6139 болып тіркелген, 2017 жылғы 07 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
10. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 5С-44/2 "Бурабай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 10 қазандағы № 6С-33/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6811 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

11. Решение Бурабайского районного маслихата "О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 5С-44/2 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Бурабайском районе" от 16 ноября 2018 года № 6С-34/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6873, опубликовано 06 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
12. Решение Бурабайского районного маслихата "О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 5С-44/2 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Бурабайском районе" от 05 декабря 2019 года № 6С-50/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7565, опубликовано 12 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

11. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 5С-44/2 "Бурабай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 16 қарашадағы № 6С-34/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6873 болып тіркелген, 2018 жылғы 06 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
12. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 5С-44/2 "Бурабай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 05 желтоқсандағы № 6С-50/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7565 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.