О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата в области здравоохранения
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 августа 2020 года № 457. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 августа 2020 года № 7609
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кызылординского областного маслихата в области здравоохранения согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 47 сессии Кызылординского областного маслихата А. Дауленбаев
Секретарь Кызылординского областного маслихата К. Бисенов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 24 августа 2020 года № 457
Перечень некоторых решений Кызылординского областного маслихата, признанных утратившими силу в области здравоохранения
1. Решение Кызылординского областного маслихата от 1 июня 2018 года № 204 "О предоставлении дополнительного поощрения донорам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6339, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Кызылординского областного маслихата от 7 февраля 2019 года № 300 "О предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан Кызылординской области при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6682, опубликовано 21 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Кызылординского областного маслихата от 19 апреля 2019 года № 310 "О предоставлении бесплатного или льготного проезда гражданам, проживающим в Кызылординской области, за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6775, опубликовано 30 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Кызылординского областного маслихата от 16 октября 2019 года № 357 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 07 февраля 2019 года № 300 "О предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан Кызылординской области при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6935, опубликовано 30 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Қызылорда облыстық мәслихатының денсаулық сақтау саласындағы кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 457 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 тамызда № 7609 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихатының денсаулық сақтау саласындағы кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының кезекті 47-сессиясының төрағасы А. Дауленбаев
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы К. Бисенов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2020 жылғы 24 тамызы № 457
шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының денсаулық сақтау саласындағы күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Донорларға қосымша көтермелеу беру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 204 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6339 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. "Қызылорда облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 7 ақпандағы № 300 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6682 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 21 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Қызылорда облысында тұратын азаматтарға емделу үшін елді мекен шегінен тысқары жерлерге бюджет қаражаты есебінен тегін немесе жеңілдікпен жол жүруді ұсыну туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 310 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6775 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 30 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. "Қызылорда облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 07 ақпандағы № 300 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 357 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6935 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 24 қазандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Кызылординского областного маслихата от 16 октября 2019 года № 358 "Об определении Правил и размера оказания социальной поддержки медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность Кызылординской области за счет средств областного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6936, опубликовано 24 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Кызылординского областного маслихата от 25 декабря 2019 года № 399 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 16 октября 2019 года № 358 "Об определении Правил и размера оказания социальной поддержки медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность Кызылординской области за счет средств областного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7052, опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. "Қызылорда облысының ауылдық жеріне жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсетудің қағидалары мен мөлшерлерін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 358 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6936 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 24 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. "Қызылорда облысының ауылдық жеріне жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсетудің қағидалары мен мөлшерлерін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 358 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 399 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7052 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).