Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщениях
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 25 июня 2020 года № 15619. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 июня 2020 года № 7539. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 9 декабря 2020 года № 16879
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 09.12.2020 № 16879 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцируемый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском (сельском) сообщениях в следующих размерах:
при безналичной оплате проезда через услуги оператора сотовой связи или посредством электронной карты проезда - 90 (девяносто) тенге;
при оплате проезда наличными деньгами - 120 (сто двадцать) тенге.
2. В случае неисправности электронной системы оплаты проезда пассажиры, осуществляющие оплату по транспортным картам имеют право на бесплатный проезд.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Кызылорды по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2020 года.
Акимат города Кызылорды Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственным учреждением
"Аппарат Кызылординского
городского маслихата"
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от 25 июня 2020 года № 15619
Перечень признаваемых утратившими силу некоторых постановлений акимата города Кызылорды
1. Постановление акимата города Кызылорда от 6 апреля 2012 года № 3438 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщениях единым для всех маршрутов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10-1-210, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 4 мая 2013 года).
2. Постановление акимата города Кызылорда 10 июня 2016 года № 5562 "О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорда от 6 апреля 2012 года № 3438 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кызылорда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5542, опубликовано в газете "Ақмешіт ақшамы" от 29 июня 2016 года, в газете "Кызылорда таймс" от 29 июня 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" от 7 июля 2016 года).

Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 25 маусымдағы № 15619 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 7539 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 16879 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 09.12.2020 № 16879 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесі мөлшерде белгіленсін:
жол ақысын ұялы байланыс операторының көрсетілетін қызметтері арқылы немесе электрондық жол жүру картасы арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 90 (тоқсан) теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде - 120 (жүз жиырма) теңге.
2. Электрондық жолақы төлеу жүйесi жарамсыз болған жағдайда, көлiк карталары арқылы төлемдi жүзеге асыратын жолаушылар тегiн жол жүру құқығына ие болады.
3. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Қызылорда қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қыркүйегінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімдігі Н. Налибаев
"КЕЛIСIЛДI"
"Қызылорда қалалық
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесімен
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 25 маусымы
№ 15619 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін барлық маршруттар үшін бірыңғай белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 3438 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10-1-210 тіркелген, "Кызылорда таймс" газетінде 2013 жылғы 4 мамырда жарияланған).
2. "Қызылорда қаласында жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі №3438 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 5562 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5542 тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 29 маусымда, "Кызылорда таймс" газетінде 2016 жылғы 29 маусымда, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 7 шілдеде жарияланған).

3. Постановление акимата города Кызылорды от 13 июля 2017 года № 8361 "О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорда от 6 апреля 2012 года № 3438 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кызылорда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5910, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 1 августа 2017 года).

3. "Қызылорда қаласында жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифiн белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 3438 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 8361 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5910 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 1 тамызда жарияланған).