О признании утратившими силу некоторых решений Актауского городского маслихата
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 19 мая 2020 года № 31/358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 мая 2020 года № 4219
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и с подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", а также на основании представления республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 20 января 2020 года №10-15-125, Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актауского городского маслихата по перечню согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие, с 1 января 2020 года.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение к решению
Актауского городского
маслихата от 19 мая
2020 года № 31/358
Перечень некоторых решений Актауского городского маслихата, признаваемых утратившими силу
1. Решение Актауского городского маслихата от 27 апреля 2011 года №42/385 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-156, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 14 июня 2011 года).
2. Решение Актауского городского маслихата от 11 марта 2016 года №38/381 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 27 апреля 2011 года №42/385 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3029, опубликовано 3 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 31/358 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 мамырда № 4219 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 2 бабының 2) тармақшасына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы №10-15-125 ұсынысының негізінде, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы – Д.Телегенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б.Шапқан).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 19 мамырдағы
№ 31/358 шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылған Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі №42/385 "Қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкасын белгілеу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-156 болып тіркелген, 2011 жылғы 14 маусымдағы "Маңғыстау" газетінде жарияланған).
2. Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы №38/381 "Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 27 сәуірдегі №42/385 "Қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3029 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

3. Решение Актауского городского маслихата от 26 февраля 2019 года №23/252 "О внесении изменений и дополнения в решение Актауского городского маслихата от 27 апреля 2011 года №42/385 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3833, опубликовано 13 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан ).

3. Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы №23/252 "Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі №42/385 "Қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3833 болып тіркелген, 2019 жылы 13 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).