О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 8 января 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2020 года № 8885
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 8 января 2020 года
№ 2
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" от 19 июня 2015 года № 260 (опубликовано 13 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5768).
2. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 19 июня 2015 года № 260 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" от 3 мая 2016 года № 210 (опубликовано 20 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6443).
3. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 19 июня 2015 года № 260 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" от 13 декабря 2016 года № 562 (опубликовано 30 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6765).

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 2 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 8885 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының Заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің
2020 жылғы 8 қаңтардағы
№ 2 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 260 қаулысы (2015 жылғы 13 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5768 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 260 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 3 мамырдағы № 210 қаулысы (2016 жылғы 20 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6443 болып тіркелген).
3. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 260 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 562 қаулысы (2016 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6765 болып тіркелген).

4. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок" от 23 ноября 2015 года № 501 (опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6081).
5. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 ноября 2015 года № 501 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" от 9 декабря 2016 года № 551 (опубликовано 29 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6756).
6. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 ноября 2015 года № 501 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" от 24 июля 2017 года № 376 (опубликовано 26 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7172).
7. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семеноводства" от 23 ноября 2015 года № 502 (опубликовано 28 декабря 2015 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6080).
8. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 ноября 2015 года № 502 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семеноводства" от 9 декабря 2016 года № 548 (опубликовано 29 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6759).
9. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 ноября 2015 года № 502 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семеноводства" от 10 апреля 2017 года № 179 (опубликовано 23 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7043).

4. Қостанай облысы әкімдігінің "Астық қолхаттарын шығара отырып, қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № 501 қаулысы (2015 жылғы 29 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6081 болып тіркелген).
5. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 501 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 551 қаулысы (2016 жылғы 29 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6756 болып тіркелген).
6. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 501 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 24 шілдедегі № 376 қаулысы (2017 жылғы 26 тамызда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7172 болып тіркелген).
7. Қостанай облысы әкімдігінің "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № 502 қаулысы (2015 жылғы 28 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6080 болып тіркелген).
8. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 502 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 548 қаулысы (2016 жылғы 29 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6759 болып тіркелген).
9. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 502 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 179 қаулысы (2017 жылғы 23 мамырда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7043 болып тіркелген).

10. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 ноября 2015 года № 502 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семеноводства" от 7 декабря 2017 года № 623 (опубликовано 28 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7418).
11. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 ноября 2015 года № 502 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семеноводства" от 1 июля 2019 года № 276 (опубликовано 11 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8580).
12. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" от 26 ноября 2015 года № 522 (опубликовано 26 декабря 2015 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6063).
13. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 26 ноября 2015 года № 522 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" от 9 декабря 2016 года № 547 (опубликовано 10 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6770).
14. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 26 ноября 2015 года № 522 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" от 17 апреля 2017 года № 185 (опубликовано 31 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7058).
15. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" от 15 декабря 2015 года № 551 (опубликовано 20 января 2016 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6128).

10. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 502 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 623 қаулысы (2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7418 болып тіркелген).
11. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 502 "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 1 шілдедегі № 276 қаулысы (2019 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8580 болып тіркелген).
12. Қостанай облысы әкімдігінің "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 қарашадағы № 522 қаулысы (2015 жылғы 26 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6063 болып тіркелген).
13. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 522 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 547 қаулысы (2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6770 болып тіркелген).
14. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 522 "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 185 қаулысы (2017 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7058 болып тіркелген).
15. Қостанай облысы әкімдігінің "Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау), пестицидтерді (улы химикаттарды өткізу, пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 551 қаулысы (2016 жылғы 20 қаңтарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6128 болып тіркелген).

16. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 15 декабря 2015 года № 551 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольными фумигационным способами" от 9 декабря 2016 года № 550 (опубликовано 29 декабря 2016 года в газете "Костанайские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6755).
17. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 24 марта 2016 года № 124 (опубликовано 11 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6298).
18. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" от 12 мая 2016 года № 219 (опубликовано 17 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6421).
19. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 12 мая 2016 года № 219 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" от 1 октября 2018 года № 447 (опубликовано 20 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8088).
20. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 12 мая 2016 года № 219 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" от 11 июля 2019 года № 288 (опубликовано 17 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8584).
21. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" от 2 июня 2016 года № 260 (опубликовано 20 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6534).

16. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 551 "Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау), пестицидтерді (улы химикаттарды өткізу, пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 550 қаулысы (2016 жылғы 29 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6755 болып тіркелген).
17. Қостанай облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 124 қаулысы (2016 жылғы 11 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6298 болып тіркелген).
18. Қостанай облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 12 мамырдағы № 219 қаулысы (2016 жылғы 17 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6421 болып тіркелген).
19. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 219 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 1 қазандағы № 447 қаулысы (2018 жылғы 20 қарашада Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8088 болып тіркелген).
20. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 219 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 11 шілдедегі № 288 қаулысы (2019 жылғы 17 шілдеде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8584 болып тіркелген).
21. Қостанай облысы әкімдігінің "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 2 маусымдағы № 260 қаулысы (2016 жылғы 20 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6534 болып тіркелген).

22. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" от 10 ноября 2016 года № 507 (опубликовано 27 декабря 2016 года в газете "Костанайские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6734).
23. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 10 ноября 2016 года № 507 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" от 3 сентября 2019 года № 379 (опубликовано 12 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8652).
24. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" от 9 декабря 2016 года № 549 (опубликовано 6 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6764).
25. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 9 декабря 2016 года № 549 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" от 12 сентября 2017 года № 440 (опубликовано 10 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7232).
26. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 9 декабря 2016 года № 549 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" от 4 января 2019 года № 3 (опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8238).
27. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 9 декабря 2016 года № 549 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" от 25 апреля 2019 года № 166 (опубликовано 3 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8376).

22. Қостанай облысы әкімдігінің "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 10 қарашадағы № 507 қаулысы (2016 жылғы 27 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6734 болып тіркелген).
23. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 507 "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 379 қаулысы (2019 жылғы 12 қыркүйекте Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8652 болып тіркелген).
24. Қостанай облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 549 қаулысы (2017 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6764 болып тіркелген).
25. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 549 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 440 қаулысы (2017 жылғы 10 қазанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген).
26. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 549 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 3 қаулысы (2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8238 болып тіркелген).
27. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 549 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 166 қаулысы (2019 жылғы 3 мамырда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8376 болып тіркелген).

28. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" от 13 декабря 2016 года № 560 (опубликовано 25 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6801).
29. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 13 декабря 2016 года № 560 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" от 24 июля 2017 года № 374 (опубликовано 5 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7173).
30. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 13 декабря 2016 года № 560 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" от 20 ноября 2017 года № 585 (опубликовано 21 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7363).
31. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 13 декабря 2016 года № 560 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" от 16 июля 2018 года № 328 (опубликовано 7 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8000).
32. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" от 10 июля 2017 года № 341 (опубликовано 12 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7151).
33. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" от 21 сентября 2017 года № 459 (опубликовано 18 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7246).

28. Қостанай облысы әкімдігінің "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 560 қаулысы (2017 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6801 болып тіркелген).
29. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 560 "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 24 шілдедегі № 374 қаулысы (2017 жылғы 5 қыркүйекте Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7173 болып тіркелген).
30. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 560 "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 20 қарашадағы № 585 қаулысы (2017 жылғы 21 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7363 болып тіркелген).
31. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 560 "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 16 шілдедегі № 328 қаулысы (2018 жылғы 7 тамызда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8000 болып тіркелген).
32. Қостанай облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 10 шілдедегі № 341 қаулысы (2017 жылғы 12 тамызда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7151 болып тіркелген).
33. Қостанай облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 459 қаулысы (2017 жылғы 18 қазанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7246 болып тіркелген).

34. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" от 29 сентября 2017 года № 485 (опубликовано 20 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7252).
35. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" от 11 января 2018 года № 12 (опубликовано 31 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7494).
36. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 11 января 2018 года № 12 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" от 12 июня 2018 года № 279 (опубликовано 11 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7913).
37. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" от 16 мая 2018 года № 217 (опубликовано 15 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7814).

34. Қостанай облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 485 қаулысы (2017 жылғы 20 қазанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7252 болып тіркелген).
35. Қостанай облысы әкімдігінің "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 11 қаңтардағы № 12 қаулысы (2018 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7494 болып тіркелген).
36. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2018 жылғы 11 қаңтардағы № 12 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 12 маусымдағы № 279 қаулысы (2018 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7913 болып тіркелген).
37. Қостанай облысы әкімдігінің "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 мамырдағы № 217 қаулысы (2018 жылғы 15 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7814 болып тіркелген).