О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 17 июля 2020 года № 545. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 июля 2020 года № 9335
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Ахметов
Секретарь Костанайского районного маслихата А. Аксаутова
Приложение
к решению Костанайского
районного маслихата
от 17 июля 2020 года
№ 545
Перечень некоторых решений маслихата утративших силу
1. Решение маслихата "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 6 июня 2016 года № 30 (опубликовано 20 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6530).
2. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 июня 2016 года № 30 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 25 декабря 2017 года № 213 (опубликовано 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7486).
3. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 июня 2016 года № 30 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 12 марта 2020 года № 500 (опубликовано 27 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9048).

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 545 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 шілдеде № 9335 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ахметов
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы А. Аксаутова
Қостанай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 шілдедегі
№ 545 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 6 маусымдағы № 30 шешімі (2016 жылғы 20 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6530 болып тіркелген).
2. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2016 жылғы 6 маусымдағы № 30 "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 213 шешімі (2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7486 болып тіркелген).
3. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2016 жылғы 6 маусымдағы № 30 "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 12 наурыздағы № 500 шешімі (2020 жылғы 27 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9048 болып тіркелген).