О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 5 ноября 2020 года № 4/475. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 9 ноября 2020 года № 1659
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление спорта города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению
акимата города Алматы
от 5 ноября 2020 года
№ 4/475
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1. Постановление акимата города Алматы от 30 июля 2015 года № 3/476 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1200, опубликовано 3 сентября 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2. Постановление акимата города Алматы от 29 июля 2016 года № 3/349 "Об утверждении регламента государственной услуги в сфере физической культуры и спорта, оказываемой в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1302, опубликовано 2 сентября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3. Постановление акимата города Алматы от 11 августа 2016 года № 3/374 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 30 июля 2015 года № 3/476 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1305, опубликовано 20 сентября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
4. Постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года № 4/490 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 30 июля 2015 года № 3/476 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1434, опубликовано 26 декабря 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 4/475 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 1659 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімі
2020 жылғы 5 қарашасы
№ 4/475
қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған
қаулыларының тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында дене шынықтыру және спорт саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1200 болып тіркелген, 2015 жылы 3 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) 2015 жылғы 30 шілдедегі № 3/476 қаулысы;
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1302 болып тіркелген, 2016 жылы 2 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) 2016 жылғы 29 шілдедегі № 3/349 қаулысы;
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында дене шынықтыру және спорт саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 шілдедегі № 3/476 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1305 болып тіркелген, 2016 жылы 20 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) 2016 жылғы 11 тамыздағы № 3/374 қаулысы;
4. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында дене шынықтыру және спорт саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 шілдедегі № 3/476 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1434 болып тіркелген, 2017 жылы 26 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/490 қаулысы.