О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 13 мая 2020 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2020 года № 5613. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 4 апреля 2025 года № 197
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 04.04.2025 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить совместно с Арысской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Арыс от 3 мая 2019 года № 116 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 мая 2019 года за № 5024 и опубликованный в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде17 мая 2019 года).
4. Государственному учреждению "Аппарат акима" города Арыс в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Арыс.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Т.Анашбекова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс М. Қадырбек
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Арысской
городской территориальной
избирательной комиссии
______________ С. Маханов
__апреля 2020 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Арыс от 13 мая
2020 года № 180
Помещение, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенных пунктов
Место проведения встреч
город Арыс
улица Привокзальная, № 4А, актовый зал товарищества с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Арыс".
1.
село Акдала
улица М.Макатаева, без номера, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени С.Ерубаева" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс.
2.
село Байыркум
улица Ш.Жумабекова, без номера, актовый зал сельского Дома культуры села Байыркум государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры города Арыс" акимата города Арыс.
3.
село Дермене
улица Оркенди № 3, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ж.Ташенова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс.
4.
село Жидели
улица Амангельды № 8, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Жидели" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс.
5.
село Кожатогай
улица Майлыкожи, № 13, актовый зал сельского Дома культуры села Кожатогай государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры города Арыс" акимата города Арыс.
6.
село Монтайтас
улица Б.Онтаева № 9, актовый зал сельского Дома культуры села Монтайтас государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры города Арыс" акимата города Арыс.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Арыс от 13 мая
2020 года № 180
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
Количество стендов
1.
город Арыс
на пересечении улиц Аль-Фараби и Ергобек
3
на пересечении улиц Толе би и Майлы кожа
улица Ергобек, перед Арысским городским отделом по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Туркестанской области
2.
село Акдала
на пересечении улицы Амангельды и трассы Арыс-Дермене
1
3.
село Байыркум
возле остановки по улице Ш.Жумабекова
1
4.
село Дермене
возле остановки по улице Ш.Уалиханова
1
5.
село Жидели
на пересечении улиц Центральная и Амангельды
1
6.
село Кожатогай
на пересечении улиц Б.Шукирбекова и С.Сейфуллина
1
7.
село Монтайтас
на пересечении улиц Б.Онтаева и А.Кунанбаева
1

Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 13 мамырдағы № 180 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 13 мамырда № 5613 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 197 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 04.04.2025 № 197 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Арыс қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
3. Арыс қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 116 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5024 тіркелген және 2019 жылғы 17 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Арыс қаласы "Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Т.Анашбековке жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қаласының әкімі М. Қадырбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Арыс қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ С. Маханов
___ сәуір 2020 жыл
Арыс қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 13 мамырдағы
№ 180 қаулысына
1-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу өтетін орын
1.
Арыс қаласы
Привокзальная көшесі, № 4А, "Теміржолсу-Арыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәжіліс залы
2.
Ақдала ауылы
М.Мақатаев көшесі, нөмірсіз, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Ерубаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
3.
Байырқұм ауылы
Ш.Жұмабеков көшесі, нөмірсіз, Арыс қаласы әкімдігінің "Арыс қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Байырқұм ауылдық мәдениет үйінің мәжіліс залы
4.
Дермене ауылы
Өркенді көшесі, № 3, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Тәшенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
5.
Жиделі ауылы
Амангелді көшесі, № 8, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жиделі жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
6.
Қожатоғай ауылы
Майлықожа көшесі, № 13, Арыс қаласы әкімдігінің "Арыс қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Қожатоғай ауылдық мәдениет үйінің мәжіліс залы.
7.
Монтайтас ауылы
Б.Онтаев көшесі, № 9, Арыс қаласы әкімдігінің "Арыс қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Монтайтас ауылдық мәдениет үйінің мәжіліс залы.
Арыс қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 13 мамырдағы
№ 180 қаулысына
2-қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Стендтер саны
1.
Арыс қаласы
Әл-Фараби және Ергөбек көшелерінің қиылысы
3
Төле би және Майлы қожа көшелерінің қиылысы
Ергөбек көшесі, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Түркістан облысы бойынша филиалы Арыс қаласы бөлімшесі алдында
2.
Ақдала ауылы
Амангелді көшесі мен Арыс-Дермене тасжолының қиылысы
1
3.
Байырқұм ауылы
Ш.Жұмабеков көшесіндегі аялдама жанында орналасқан
1
4.
Дермене ауылы
Ш.Уалиханов көшесіндегі аялдама жанында орналасқан
1
5.
Жиделі ауылы
Орталық және Амангелді көшелерінің қиылысы
1
6.
Қожатоғай ауылы
Б.Шүкірбеков және С.Сейфуллин көшелерінің қиылысы
1
7.
Монтайтас ауылы
Б.Онтаев және А.Құнанбаев көшелерінің қиылысы
1