О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 8 ноября 2017 года № 19/103-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Толебийскому району"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 23 июня 2020 года № 53/298-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 июля 2020 года № 5726. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 18 августа 2023 года № 4/29-VIII
Сноска. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 18.08.2023 № 4/29-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 8 ноября 2017 года № 19/103-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Толебийскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4275, опубликовано 30 ноября 2017 года в газете "Толеби туу" и 7 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложение 1:
в строку, порядковый номер 6 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 7 изложить в следующей редакции:
"
7
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место

Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 19/103-VI "Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 53/298-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 22 шілдеде № 5726 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 4/29-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 18.08.2023 № 4/29-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормаларын есептеудiң үлгiлiк қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 10030 тiркелген) және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтi есептеу әдiстемесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2016 жылғы 1 қыркүйектегi № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 тіркелген) сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 19/103-VI "Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілумен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4275 тіркелген, 2017 жылғы 30 қарашада "Төлеби туы" газетінде және 2017 жылғы 7 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшада:
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тiлiндегi мәтiнi өзгермейдi:
"
6
Емханалар
1 келіп кету
0,02
";
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелері
1 төсек-орын

1 м2 торгового места
1,62
";
строку, порядковый номер 16 исключить.
в приложение 2:
в строку, порядковый номер 1 изложить в следующей редакции:
"
1
Тарифы на сбор, вывоз твердо-бытовых отходов
";
строку, порядковый номер изложить в следующей редакции:
"
2
Тарифы на захоронение и утилизацию твердо-бытовых отходов
";
2. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Н. Койбагаров

сауда орнының 1 м2
1,62
";
реттiк нөмiрi 16-жол алынып тасталсын.
2 қосымшада:
реттiк нөмiрi 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, әкету тарифтері
";
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Қатты тұрмыстық қалдықтарды көму және кәдеге жарату тарифтері
";
2. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Койбагаров