О признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 августа 2020 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 августа 2020 года № 7485
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению культуры, архивов и документации области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам социальной сферы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 20 августа 2020 года № 289
Перечень утративших силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 июля 2015 года № 189 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок, копий архивных документов или архивных выписок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4132, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" от 12 октября 2015 года в электронном виде, в газетах "Дидар от 26 сентября 2015 года, "Рудный Алтай" от 25 сентября 2015 года).
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 сентября 2015 года № 221 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4156, опубликованное в информационно - правовой системе "Әділет" в электронном виде от 10 ноября 2015 года, в газетах "Дидар" от 7 ноября 2015 года, "Рудный Алтай" от 09 ноября 2015 года).

Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 тамыздағы № 289 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 тамызда № 7485 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2020 жылғы 20 тамызы № 289
қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 189 "Архивтік анықтамалар, архивтік құжаттардың көшірмелерін немесе архивтік үзінділер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4132 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электронды түрде, 2015 жылғы 26 қыркүйекте "Дидар", 2015 жылғы 25 қыркүйекте "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 221 "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4156 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электронды түрде, 2015 жылғы 7 қарашада "Дидар", 2015 жылғы 9 қарашада "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 марта 2016 года № 83 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 июля 2015 года № 189 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4530, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 мая 2016 года, в газетах "Дидар" от 23 мая 2016 года, "Рудный Алтай" от 21 мая 2016 года).
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 июня 2017 года № 162 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 июля 2015 года № 189 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5150, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 августа 2017 года, в газетах "Дидар" от 10 августа 2017 года, "Рудный Алтай" от 10 августа 2017 года.
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 апреля 2018 года № 88 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 сентября 2015 года № 221 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5621, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 25 апреля 2018 года, в газетах "Дидар" от 17 мая 2018 года "Рудный Алтай" от 17 мая 2018 года).
6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 мая 2018 года № 156 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 июля 2015 года № 189 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5651, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 28 июня 2018 года, в газетах "Дидар" от 17 июля 2018 года "Рудный Алтай" от 17 июля 2018 года).
7. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 октября 2019 года № 359 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 июля 2015 года № 189 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6218, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 25 октября 2019 года, в газетах "Дидар" от 5 ноября 2019 года, "Рудный Алтай" от 5 ноября 2019 года).

3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 83 "Мұрағат анықтамаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 189 қаулысына өзгеріс енгізу туралы 000қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4530 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде, 2016 жылғы 23 мамырда "Дидар", 2016 жылғы 21 мамырда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
4. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 162 "Мұрағат анықтамаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 189 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5150 болып тіркелген, 2017 жылғы 9 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде, 2017 жылғы 10 тамызда "Дидар", 2016 жылғы 10 тамызда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
5. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 88 "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 221 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5621 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде, 2018 жылғы 17 мамырда "Дидар", 2018 жылғы 17 мамырда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
6. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № 156 "Архивтік анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 189 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5651 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде, 2018 жылғы 17 шілдеде "Дидар", 2018 жылғы 17 шілдеде "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
7. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 қазандағы № 359 "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 189 "Архивтік анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6218 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде, 2019 жылғы 5 қарашада "Дидар", 2019 жылғы 5 қарашада "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).