О приостановлении действия решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 20 сентября 2018 года № 35/7-VI "Об оказании социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Усть-Каменогорска"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2020 года № 55/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 мая 2020 года № 7060. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 августа 2020 года № 60/5-VI
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.08.2020 № 60/5-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Приостановить до 1 октября 2020 года действие решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 20 сентября 2018 года № 35/7-VI "Об оказании социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-1-200, опубликовано 17 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Е. Омарбеков
Секретарь городского маслихата А. Светаш

Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 қыркүйектегі № 35/7-VI "Өскемен қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету туралы" шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 55/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 мамырда № 7060 болып тіркелді. Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 60/5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 28.08.2020 № 60/5-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 1 тармағына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қаласының мәслихатының 2018 жылғы 20 қыркүйектегі № 35/7-VI "Өскемен қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-1-200 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 17 қазанда жарияланған) шешімінің қолданылуы 2020 жылдың 1 қазанына дейін тоқтатыла тұрылсын.
2. Осы шешім қабылдаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрғасы Е. Омарбеков
Қалалық маслихат хатшысы А. Светаш