О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2020 года № 52-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 апреля 2020 года № 6897
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
На основании пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Тарбағатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Тарбагатайского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Н. ИЛЬЯСОВ
Секретарь районного маслихата С. Жакаев
Приложение
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 27 марта 2020 года
№ 52-7
1) решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 января 2015 года № 24-2 "Об утверждении Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3694, опубликовано в газете "Тарбагатай" от 2 апреля 2015 года № 26);
2) решение Тарбагатайского районного маслихата от 8 июля 2016 года № 4-10 " О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 января 2015 года № 24-2 "Об утверждении Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4630, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 октября 2016 года );
3) решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 10-6 " О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 января 2015 года № 24-2 "Об утверждении Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4853, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 марта 2017 года );
4) решение Тарбагатайского районного маслихата от 10 апреля 2013 года № 11-5, "О внесении изменений и дополнения в решение № 3-6 от 11 апреля 2012 года "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2949 опубликовано в районном газете "Тарбагатай" от 27 мая 2013 года № 45-46);

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 52-7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 сәуірде № 6897 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27-бабының 2 тармақшасы негізінде Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. ИЛЬЯСОВ
Аудандық мәслихат хатшысы С. Жакаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 наурыздағы
№ 52-7 шешіміне қосымша
1) Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 24-2 "Тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiн айқындау туралы Қағиданы бекiту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3694 болып тіркелген, 2 сәуір 2015 жылғы Тарбағатай газетінде № 26 жарияланған);
2) Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 4-10 "Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 24-2 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы Қағиданы бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4630 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі 06 қазан 2016 жылы жарияланған.);
3) Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-6 "Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 24-2 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы Қағиданы бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4853 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі 9 наурыз 2017 жылы жарияланған.);
4) Тарбағатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі № 11-5 " Тарбағатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 3-6 "Тарбағатай ауданының аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2949 болып тіркелген, "Тарбағатай" газетінде 2013 жылғы 27 мамырдағы № 45-46 жарияланған);

5) решение Тарбагатайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 18-16 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 11 апреля 2012 года № 3-6 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Тарбагатайского района", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3174, опубликовано в газете "Тарбагатай" от 27 февраля 2014 года № 19-20).

5) Тарбағатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-16 "Тарбағатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 3-6 "Тарбағатай ауданының аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3174 болып тіркелген, "Тарбағатай" газетінде 2014 жылғы 27 ақпандағы № 19-20 жарияланған).